GÜNCELManşetSİYASETSON DAKİKA

Aytekin Şenlikoğlu Giresun Gençlerine Yatırım Yapıyor

Giresun’un daha fazla hizmet alabilmesi adına bir ayağı sürekli Ankara’da olan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Ata Öztürk’ü ziyaret etti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bu görüşmede Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından şehrimize kazandırılan, yapımı devam eden ve planlama aşamasında olan spor tesisleri hakkında Mehmet Ata Öztürk’e bilgi verdi.

Görüşmede Giresun Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında iş birliği protokolü de imzalandı. Aytekin Şenlikoğlu, çocukların ve gençlerin sağlıklı ve güvenilir ortamda spor yapabilmelerine olanak sağlamak için semt sahalarının önemli olduğunu da aktararak, şehrimize projelendirilen semt sahaları için Spor Toto Teşkilat Başkanlığına bir kez daha teşekkürlerini iletti.

Aytekin Şenlikoğlu, ayrıca Giresun’da yürütülen spor faaliyetleri hakkında da bir sunum yaparak, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını vurguladı.

Şehrimizdeki sporun daha da ileriye taşınması adına yapılan bu iş birliği, Giresun’un sağlıklı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.