SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Giresun Belediyesi şehir genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Aksu Mahallesi’nde başlatılan geniş kapsamlı kaldırım ve sıcak asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor.

Yapılan çalışmaları Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu yerinde inceleyerek ilgili birim müdürlerinden bilgiler aldı.

Şehrimiz için çalışıyor, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz diyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu çalışmalar hakkında şunları söyledi; Aksu Mahallesi’nde devam eden kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Başlattığımız çalışmalardan dolayı vatandaşlarımızın duymuş oldukları memnuniyet bizleri mutlu ediyor. Bir ekibimiz Pazar Caddesi üzerinde kaldırım yapıyor. Bir başka ekibimizde 47 Nolu Sokak’ta geniş kapsamlı asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz gün ise ekiplerimiz yine aynı bölgede bulunan Hande ve Ayvalık Sokak ile 48 Nolu Sokak’ı asfaltladı. Vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verebilmek için bölgede geniş kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından şehrimizin farklı cadde ve sokaklarında asfalt çalışmalarımız belirli program dahilinde devam edecek.”

Saha çalışmalarına büyük önem veren ve hemen hemen tüm çalışmaları yerinde inceleyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediyeye ait Batlama Şantiyesi Konkasör Tesisleri’nde de bazı incelemeler de bulunarak, yapılan üretimleri yerinde inceleyip bazı bilgiler aldı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.