SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU HAYALİNDEKİ GİRESUN’U ANLATIYOR

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Çınarlar Mahallesi, Yeniyol Mevki ve Gazi Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlara buluştu.

Gittiği her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Aytekin Şenlikoğlu, vatandaşların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyip, talep ve önerilerini tek tek not aldı. 31 Mart yerel seçimlerinde Giresun’un belediyecilik anlamındaki sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını ifade eden Şenlikoğlu, gönül belediyeciliğinin altını çizdi. “Gönülden gönül’e köprüler kurmak için bu yola çıktık” dedi.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Biz bu şehirde gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini ortaya koyacağız. İşimiz hizmet, gücümüz millet olacak. Hemşerilerimize ‘İyi ki bu şehirde yaşıyorum’ düşüncesini, tüm ihtiyaçlarının giderildiği bir şehir duygusunun yerleştiği modern bir belediyecilik anlayışı oluşturmak istiyoruz. Bizim bu şehre dair çok güzel hayallerimiz, hedeflerimiz var. Giresun’umuzu artık tüm kurumları ile gelişen, iyi anılan ve cazibe merkezi olacak bir şehir olarak ileriye götürmek istiyoruz” dedi. 31 Mart seçimlerinin Giresun’un AK Belediyecilik ile buluşup yeniden dirilişin başlangıcı olması için gece gündüz çalıştıklarını belirten Şenlikoğlu, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından inşallah doğup büyüdüğüm Giresun’umuzda hemşerilerime gönül birliğiyle hizmet etme bahtiyarlığını yaşayacağım. Giresun’umuz için hep birlikte el ele çalışacağız. Tüm imkânlarımız ile elimizden ne geliyorsa bu şehir için yapacağız. Rabbim nasip eder, hemşerilerimizde takdir buyururlarsa, şehrimizin hizmetkârı olacağım” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.