SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU SAHADA ÇALIŞIYOR

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, Hacı Hüseyin Mahallesi’nde Sokakbaşı ve Yeniyol sakinleriyle bir araya geldi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Giresun’u ak belediyecilikle buluşturmak için yola çıktıklarını belirten Aytekin Şenlikoğlu, Sokakbaşı ve Yeni Yol sakinlerinden destek istedi. Şenlikoğlu, Giresun’un geleceğini kurtaracak projeleri hayata geçireceklerini kaydetti. Şenlikoğlu, “AK belediyecilik bir dava belediyeciliğidir. Bu dava “yaratılanı yaratandan ötürü sevme” davasıdır” dedi.

Giresun Belediye Başkan adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, “Önemli olan Giresun’umuza somut hizmetlerle bir şeyler katmaktır. Biz bu düşüncelerle yola çıktık. AK Parti Belediyeciliğinin elinin değmesi ile bu şehir çok değişecek. Bunu halkımızın söylemleri ile gözlemliyoruz. Amacımız sorunları kısa, orta ve uzun vadeli çözüme ulaştırmak. Bunu da aşamalar halinde başaracağız. Birçok projemiz mevcut. Giresun’un görünümünü değiştireceğiz. Biz her şeyi Giresun ve Giresunlular için planlıyoruz. Yerel seçimler çok önemli. Hem yaşadığımız hem de çocuklarımıza bırakacağımız kentin geleceğini belirliyoruz. Yapılan hizmetlerle AK Parti Belediyeciliğinin farkı ortada. Bunu AK Belediyeciliğin hizmetini almış halk rahatlıkla görüyor” dedi.

AK belediyeciliğin bir dava belediyeciliği olduğunu vurgulayan Aytekin Şenlikoğlu, “Bu dava “Yaratılanı Yaratandan ötürü sevme” davasıdır. Ülke siyasi tarihinde kaydettiğimiz en büyük reformlardan biri yerel yönetim anlayışıdır. Bizim rotamızı milletimiz belirliyor. Milletimizin sinesinden beslenip ona göre yol alıyoruz. Bu yüzden de Giresun’da 2019 yerel seçimlerinin önceki döneme göre çok farklı sonuçlanacağına inanıyorum” diye konuştu.

Giresun halkının günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapacaklarını kaydeden Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu şöyle konuştu;

“Sosyal ve Kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Giresun’u yaşanabilir bir Kent haline getireceğiz. Seçildiğimiz gününün ertesi, İnşallah hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde projelerimizle hizmetlerimiz başlayacak. Her fırsatta esnaflarımızla ve halkımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak akıl ile hareket edeceğiz. Giresun’un her bir ferdini çok önemsiyoruz, bir araya gelmeye de her platformda devam edeceğiz. Göreceğiz ki 31 Mart gecesinden sonra Memleketimiz daha güzel bir güne uyanacak.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.