SON DAKİKA!

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Cemal Gürsel Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede halkın sıkıntılarını, dertlerini ve beklentilerini dinleyen Aytekin Şenlikoğlu, vatandaşların isteklerini tek tek not alarak bu istekleri yerine getireceklerinin sözünü verdi.

AK Parti’nin gücünü halktan alan ve halka hizmet ederek Türkiye’de ‘Yapılamaz’ denilen devasa projeleri hayata geçiren bir parti olduğunu hatırlatan Aytekin Şenlikoğlu, “İktidarımızın Türkiye genelinde yaptığı ve bütün dünyanın takdirini kazanan projeleri Giresun yerelinde de halkın hizmetine sunmak için seferber olduk” dedi.

Giresun’un artık kaybedecek zamanı olmadığına dikkat çeken Aytekin Şenlikoğlu, “Giresun’umuzun gerçek potansiyelini çok iyi biliyor ve bu şehri çok iyi tanıyoruz. Çok çalışıp, yeni projeler üreteceğiz, yeni istihdam alanları oluşturacağız. Rabbim izin verir, halkımızda bizi tercih ederse tüketen değil üreten bir belediye olacağız. Altyapıdan üstyapıya hizmetlerle dolu yılları inşallah hep birlikte yaşayacağız. Gönül belediyeciliği anlayışı çerçevesinde Giresun’umuzu Türkiye’de örnek şehirler kategorisine sokacak hizmetlerle buluşturacağız. Biz vatandaşımızın gönlüne girmeye, kalplere dokunmaya, şehrimizin ayağındaki prangalardan kurtulup özlemle beklenen hizmetlerin hayata geçmesi için gönüllü olduk. Tek gayemiz; yeşilin maviyle kucaklaştığı şehrimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak. İmrenen değil imrenilen bir belediye yapısı oluşturmak, tüketen değil üreten bir anlayışla şehrimize hizmet etmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda siz değerli hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz” şeklinde konuştu

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.