SON DAKİKA!

Baba Ogul Okuldayiz

Gazetemiz imtiyaz sahibi ve ayni zamanda Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Danismani ve Temsilcisi Ethem Bakar sualti tüplü dalis sporu olan sucuba diving alaninda egitmen dalgiç kursu aliyor.

 

Isi ilginç kilan ise oglu ile ayni dönemde beraber kurs almalari, bilindigi Ogulcan Bakar da ayni federasyonun paletli yüzme dalinda sporcusu, ayni zamanda tüplü dalista 1 yildiz ile tabir edilen dalgiç olan Ogulcan Bakar, 2 yildiz dalgiç olan Babasi ile ayni dönemde kendisi 2 yildiz babasi ise 3 yildiz olmak için ter döküyor.

 

01 Agustos 2010 günü baslayan kursta teorik ve dalis egitimlerinin yani sira eglenceli zamanlar da geçiren grup a Ogulcan Bakar in paletli yüzmeden arkadaslari Ataberk Yildirim ve Ömer Meriç Parlar da katilinca Kesan Gökçetepe de eglenceli günler baslamis oldu.

 

Saros körfezi, Çanakkale Asos ve Marmara denizlerinde çesitli mesefalere dalislarda gerçeklestiren grup egitimi eglenceli hale getirecek bütün etkinlikleri gerçeklestirdiler.

 

öte yandan gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar 3 yildiz dalgiç egitmenligi kursunu tamamladi ve federasyon tarafinan yapilacak olan imtihani beklemeye basladi.

 


 

7 gün süren kurslarin bir kisminda oglu ile ayni siralari paylasan Ethem Bakar ilginç anlari resimlemeyide unutmadi.

 


 

Hamsi Diving dalis okulu baba ogul ögrencilerini agirlarken egitim kadrosu ve ögrencilerin uyumu görülmeye degerdi.

 

Haber: Emre Ilerisoy

           Gurbetçi Giresun Gazetesi

           Çorlu Temsilcisi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.