SON DAKİKA!

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORDU’DA AÇILACAK!

Aslen Giresun’un Piraziz ilçesi doğumlu eğitim devi Bahçeşehir markasının yaratıcısı Enver Yücel Ordu-Giresun illerine hizmet verecek eğitim kampüsü inşaatını denetlemek üzere Ordu’ya geldi.

2004 yılından itibaren Anadolu’ya açılmaya başlayan ve bugün Türkiye genelinde ortağı olduğu BJK Koleji ile birlikte 25 il ve ilçede 48 anaokulu, 35 ilköğretim, 17 lise ve 10 bilim müzesi ile kaliteli eğitimin öncüsü olan Bahçeşehir Koleji, Doğu Karadeniz’de en büyük yatırımını Giresun ile birlikte hizmet vereceği Ordu’da gerçekleştiriyor.

Önümüzdeki üç yıl içinde okul sayısını 150’ye çıkarmayı, 2023 yılında üç kıtada 350 okula ulaşıp dünyanın en büyük, başarılı ve saygın eğitim kurumlarından biri olmayı hedefleyen Bahçeşehir Koleji, yurdun her bölgesine kampüslerini açmaya devam ediyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde sadece Ordu’da gerçekleştirilen ve geçen yıl inşaatına başlatılan kampüs Şubat ayında tamamlanarak 2015-2016 eğitim öğretim yılında öğretime başlayacak.

Arazi ve inşaat yatırımları toplamı 14 milyon (trilyon) TL’yi bulan kampüs, anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde 800 öğrenci kapasitesi ile 130 kişilik istihdam da sağlayacak.

‘GİRESUN-ORDU BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’

İnşaatı denetlemek üzere Ordu’ya gelen Bahçeşehir Koleji Kurucusu Enver Yücel, memleketine yatırım yapmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. İnşaatın her köşesini denetleyen, ilgililerden bilgiler alan Yücel, “Bu kampüs, diğer kampüslerimizden biraz daha farklı benim için. Çünkü memleketim olan Ordu-Giresun’a yakışan ve hemşehrilerimin, eğitimcilerin gurur duyacağı bir okul olacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.