SON DAKİKA!

Bahri Kaya; Sans Bizden Yana Degildi

Kaya, maçin ardindan yaptigi degerlendirmede, son 15 gün içinde ayni kadroyla dört maça çikan takimin kötü saha ve zemin kosullarinda çok iyi bir maç çikardigini söyledi.


TKI Tavsanli Linyitspor karsilasmasindan sahadan galibiyetle ayrilabilecek Oyun sergilediklerini, ancak bunu basaramadiklarini ifade eden Kaya, söyle konustu:


“Maçi kazanmak hakkimizdi. Gol yollarinda son vurusu yapamayinca kazanamadik. Yine sans yanimizda degil, yine sanssizdik. Gerek Kayseri Erciyesspor, gerekse TKI Tavsanli Linyitspor maçinda kazanmaya yakin takim olmamiza ragmen galip gelemedik. Golü atmayi basarabilecek bir sihir mi gerekli bilemiyorum. Iyi oynamamiza ragmen yine kazanmayi basaramamanin büyük üzüntüsünü yasiyoruz. Devre arasina kadar gol sorunu konusunu mutlaka halletmeliyiz.”


TKI Tavsanli Linyitspor Cephesi


TKI Tavsanli Linyitspor Teknik Direktörü Coskun Demirbakan ise Giresunspor un maç disiplini ve kadro açisindan çok iyi bir takim oldugunu kaydetti.


Giresunspor un puan cetvelinde sonlarda olmasinin üzerlerinde psikolojik olarak baski olusturdugunu dile getiren Demirbakan, söyle konustu:


“Giresunspor bugün altinci beraberligini aldi ve bu da belli bir Oyun taktik disiplin içinde olduklari anlamina geliyor. Topun çizgiyi geçip geçememesiyle skorlar olusuyor. Giresunspor da biz de bugün golü bulabilirdik. Giresunspor un yeri hem kadro, hemde hocasi itibariyle burasi degil. Giresunspor ilk alacagi galibiyetle seri galibiyetlere baslayabilir. Her iki takimi iyi ve centilmen mücadelesinden dolayi kutluyorum. Ayrica zor sahada iyi yönetim gösteren hakemleri de tebrik ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.