Uncategorized

Bahri Kaya;Film Gibi Maçlar Oynuyoruz

Gerçekten son haftalarda adeta tekrar seyredilen film gibi bir maç oynadik. Karsilasma berabere iken devamli oyun kontrolü bizdeydi ve çok uygun pozisyonlar da bulduk. Zaten pozisyon zenginligi de bizdeydi. Gol yedikten sonra adeta teslim olduk ve bu arada rakibimiz bir çok gol pozisyonu kaçirdi. Tamamen oyundan düstük. Son bölümde çok fazla skoru lehimize çevirecek, hücuma oyunculari aldik ve biraz hücum eder gibi gözüktük. Ama istedigimiz beraberlik golüne ulasamadik.


Giresunspor geçmisi ile geçen sene ile ve sezon öncesi hedefleriyle artik bu ligde yer almamalidir. Oyuncularimla da maç sonunda bunu konustum. Artik bu ligin aci gerçegi ama gerçekten biz artik bu ligin maalesef küme düsmeme mücadelesini veren bir takimi görüntüsü içerisindeyiz. Geldigim gün bir takim sondan 4. idi. Alinan seri maglubiyetlerle sondan ikinciyiz. Bu su demektir ki biz mutlaka bunu düzeltip farkli bir yere gelecegiz. Ancak unutmamamiz gereken geçmisimizle ve geçmis senelerle yasamayalim. Küme düsmeden bir takim yapip bu olumsuz siralamadan kurtulalim diyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.