SON DAKİKA!

Bakar Ailesi Dügün de Bulustu


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Tv Program Yapimci ve Sunucusu Ethem Bakar in Istanbul daki en yakin akrabalari olan babadan amca oglu Bekir-Ayse Bakar in ogullari Bilgisayar Teknisyeni Ufuk ile Giresun Merkez Erikliman Gazilertepe köylü ünlü hoca Halis Tuncel in torunu Azmi-Nuriye Tuncel in kizi Tekstilci Mesude Tuncel ile 10.10.2010 tarihinide yapilan muhtesem dügün ile evlendi.

 

Dügün töreni Giresun ve Istanbul da ikamet eden ve her ikiside Gazilertepeli olan aileleri bir araya getirirken gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar Tv Programi nedeniyle dügünden erken ayrilmak zorunda kaldi.

 

Gazetemizede çesitli vesilerler ile Teknik danismanlik yapan Bilgisayar Teknisyeni Ufuk Bakar kisaca sunlara degindi ” 10.10.2010 tarihi artik bizim tarafimizdan çok önemli bir gün oldu evlilik yil dönümlerimiz unutulmaz bir tarih ile perçinlendi. Bu mutlu günümde beni yanliz birakmayan basta aile büyüklerim ve sevenlerime en derin selam ve sevgilerimi sunuyorum. ” dedi.

 

Ufuk ve Mesude çifti tebrikleri birlikte kabul ederken mutluluklari gözlerinden okunuyordu.

 


 

Istanbul ve Giresun dan dügüne katilan Bakar ailesinin erkek bireyleri gelin ve damat  ile birlikte objektiflere  poz verirken dosta düsmana mesaj verir gibiydi.

 

Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak Ufuk-Mesude Bakar çiftini tebrik ediyor bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Haber ve Resimler : Gökhan Aralik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.