SON DAKİKA!

BARIŞ GÜL BAŞKAN OLDU

Yurtdışında Giresun Derneği kongre sonrası bir araya gelerek görev bölümü yaptı. Yapılan görev bölümü ile çeyrek asırlık Almanya derneğinin başkanlığına Barış Gül oy birliği ile seçildi.

Almanya’da hatta Avrupa ilk kurulan Giresun derneği olan Yurtdışında Giresun Derneği yeni yaptığı kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yapılan toplantıda yeni seçilen yönetim kurulu görev bölümü yaparak çalışmalarına kaldığı yerden devam etme kararı aldı.

Buna göre yapılan görev bölümü şu şekilde oluştu;

Başkan Yardımcıları; Hasan Baştaş, Ulvi Günay, Yazman: İhsan İncekara, Sayman; Güvenç Baştaş, Derneklerarası iletişim: Ahmet Kurt, Medya sorumlusu: Onur Dönmez, İnternet sorumlusu: Selami Aldemir ve Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise; Mustafa Emir, Mustafa Günaydın, Mehmet Aksu ve Birol Yiğit. Denetleme Kurulu ise: Sabri Cömert, Ali Kuzu ve Mehmet Yıldız’dan oluştu.

Yurtdışında Giresun Derneği Başkanı Barış Gül; “Çeyrek asırlık bir çınarın yönetim kurulu başkanlığını devraldım. Bu bayrağı daha yükseklere taşımak en büyük hedefimdir. Bizden önce derneğimize katkıda bulunan görev yapan büyüklerimize layık olmak için çalışacağım. Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini hep birlikte sergileyeceğiz. Yönetim kurulumda yer alan bütün arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.