SON DAKİKA!

BATLAMALILAR KERİM AKSU’YU AĞIRLADI

Giresun Belediye Başkanı ve İyi Parti, Cumhuriyet Halk Partisi Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu İyi Parti Kontenjanından Belediye Meclis Üyesi Adayı Batlamalı İş Adamı Harun Cici’nin Batlama Bölgesi Kanaat Önderleri ve Muhtarlarına verdiği yemekte gövde gösterisi yaptı.

Yemeğin düzenlendiği restaurant’a meşaleler eşliğinde giren Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya yöre halkının gösterdiği ilgi görülmeye değerdi.

yemeğe katılanlara hitaben konuşan Millet İttifakı Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ” 10 yıl boyunca Giresunlunun istemediği hiç bir işe imza atmadım. Her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var Giresun 10 yıl önceki Giresun değil bütün engellemelere rağmen her geçen gün daha çok gelişen büyüyen ve ilerleyen bir şehir olmaya devam edeceğiz. Bu ekonomik krizlere rağmen Giresun Belediyesi şehrin en büyük iş vereni durumunda. Giresun’un gençlerini kimseye muhtaç etmeden doğdukları şehirde istihdam etmeye devam edeceğiz. Bu şehri birilerinin emri ile değil şehrin yaşayanları ve komşularımız ile yöneteceğiz. Batlama vadisine her dönemden çok önem vereceğiz.” dedi.

Yemeğe katılanlar arasında Ak Parti önceki dönem İl Başkanlarından Ayhan Akten’de katıldı. Batlama vadisi Kanaat önderleri yemeğine katılımın çok çeşitli ve yoğun olması dikkat çekti.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.