Uncategorized

BBP Partsi GOP Ilçe Baskani Mican

Aslen Giresun Eynesilli olan Salim Ethem Mican Istanbul Gaziosmanpasa Büyük Birlik Partisi ilçe baskanligi görevini ifa ederken iktidar partisinin ilçe baskani gibi ilgi görüyor.


 

Mican ilçede yasayan hemserilerimizi ve özelliklede issiz gençleri bir araya getirip onlara is alaninda yapabilecekleri yardimi yapmaya çalisiyor yaklasik bir yildir ilçe baskanligi görevini yürüten Salim Ethem Mican bu yolla ilçede ikamet eden çogunlugu Giresunlu yaklasik 150 gencimizi is sahibi yapti.

 

Geçen hafta sonu Bayrampasa Giresunlular derneginde yeni kurulan Istanbul Giresunspor kulübü kahvaltili toplantisi sirasinda gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar ile bir söylesi gerçeklestiren BBP Gaziosmanpasa ilçe baskani Salim Ethem Mican hedeflerini ve partsinin ilçedeki durumunu anlatti. Abisi Mustafa Mican inda il yönetiminde bulundugu animsatan S.Ethem Mican ailecek Büyük Birlige asigiz rahmetli genel baskanimiz Muhsin Yazicioglu ile çiktigimiz bu yoldan bir gün bile ayrilmayi düsünmedik davamiz nizami alemdir bu ülkümüzü son nefesimize kadar devam ettirecegiz dedi.

 


 

Ilçe nufusunda önemli bir yere sahip olan Giresunlularin en büyük eksikliginin bir lider etrafinda birlesememe olduguna vurgu yapan Mican herkes lider olmaz bir lider çikar herkes ona biat eder, etmez isek sonuçlarina katlanmak zorunda kaliriz, komsu iller hep ileri giderken Giresun ilinin onlarin yaninda ezilmesinin altinda yatan asil neden biat kültürümüzün olmamasidir. Bizde herkes önder ben olacam diyor ama is icraata gelince sonuç çikaramiyor iste fazilet ve erdem göstermesi gereken yerde olmayinca halimiz ortada seklinde konustu.

 

Ilçede en faal teskilatlardan birinin BBP ilçe baskanligi oldugunuda açiklayan Salim Ethem Mican sadece 5 ay içinde 150 issiz gencimizi is sahibi yaptik bunlarda çogunlugu kamu olusturuyor, ayrica 10 fakir ögrenci kardesimize okuma bursu sagliyoruz allah bize güç ve inayet verdigi müddetçede kardeslerimize yardimci olmaya devam edecegiz davamiz ve ülkümüz budur dedi.

 

Öte yandan BBP ilçe baskani Giresun Eynesilli hemserimiz Salim Ethem Mican Istanbul Giresunspor kulübü kuruculari arasindada yerini aldi. Mican Istanbul il baskanligi tarafindan baslatilan Yusuflar kuyudan çiksin kampayasininda en büyük destekçilerinden iste kampayanin afisi ve bilgi için link.

 


 


 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.