SON DAKİKA!
mustafabozbaggiresunspor

BENDEN SİHİRBAZLIK BEKLEMEYİN

Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ ” Benden sihirbazlık beklemeyin, 13 Milyon TL borcu olan bir kulübü devraldık 20 futbolcu transfer ettik şimdi uyum sağlamalarını ve başarılarını bekliyoruz.” dedi

giresunsporkulububaskani

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, istifa eden Cengiz Demir’in yerine yeni teknik direktör aramaya başladıklarını açıkladı.

Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Kazancıoğlu ve İbrahim Özkul’la birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Mustafa Bozbağ, şunları söşledi:

“Cengiz Demir, en sıkıntılı dönemimizde görevi kabul etti ve 3,5 ay boyunca bize hizmette bulundu. Dünkü maçın ardından istifasını sundu, biz de kabul ettik ve yollarımızı ayırdık. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Demir ve ekibine hizmetlerinden dolayı yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.”

Yeşil beyazlı takımının teknik direktör sorununun birkaç güne kadar çözüleceğini ifade etden Başkan Mustafa Bozbağ, daha sonra şunları söyledi:

“Teknik direktör arayışlarımıza bugün başladık. Gündemimizde bazı isimler var fakat bu isimler netleşmeden kamuoyuna açıklama yapmak istemiyoruz. Bizi yormayacak, şartlarımızı kabul edecek ve Giresunspor’u yukarılara taşıyacak bir antrenörle anlaşma sağlayacağız. Görüştüğümüz isimlerden biri ile kısa zaman içinde anlaşacağımızı düşünüyorum.”

“BEN SİHİRBAZ DEĞİLİM”

Başkan Bozbağ, yeşil beyazlı takımın geldiği nokta hakkında da açıklamalarda bulunurken de şöyle dedi:

“Giresunspor’u çok kritik bir dönemde devraldık. 13 milyona yakın borcumuz var. Kendi öz sermayemizle önemli oranda borç ödedik. Destek sözü verenler henüz bunları yerine getirmedi ama getireceklerinden ümitliyim. Bu takıma herkesin sahip çıkmasını istiyorum. Şimdi birlik zamanı. Ancak şu da bilinsin ki kısa zaman içinde 20 futbolcu alıp Giresunspor’u 2 ayda uçuramam. Ben sihirbaz değilim. En iyilerini aldım, bütün futbolculara kefilim. Umarım kısa zamanda düzelir ve bu kötü gidişata son veririz.”

BANDIRMASPOR HAZIRLIKLARI YARIN BAŞLAYACAK

Giresunspor, hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Bandırmaspor müsabakasının ilk antrenmanını yarın tesislerde gerçekleştirecek. Yeşil beyazlı takımda yeni teknik direktör göreve başlayana kadar antrenmanları Mehmet Zengin yönetecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.