SON DAKİKA!
istanbulbeykozgiresunlulardernegi

BEYKOZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE

İstanbul’un Giresun yoğun ilçelerinden biri olan Beykoz’da Giresunlular derneği yeni yerine taşındı ve muhteşem bir açılış ile hizmet vermeye başladı.

istanbulbeykozgiresun

Beykozlu Giresunlular Derneği yeniden dizayn ettiği yeni merkez binasını düzenlenen muhteşem bir tören ile açtı.

Törende kurdela kesiminden Dernek Başkanı Hasan Karakaya yaptığı konuşmada “Bugün daha iyi hizmetler üretebilmek için modern şekilde dizayn ettiğimiz yeni yerimize geçiyoruz. Açılış törenimizde böylesine yoğun bir katılım olması bizleri son derece mutlu etmiştir. Törenimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize şahsım, yönetimim ve Giresunlular adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Karakaya konuşmasının devamında Beykoz Giresunlular Derneğinin bir “Fikir Üretim Kulübü” olduğunu vurguladı.

Törende Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergun ve CHP Gurup Başkanvekili Akif Hamzaçebi birer konuşma yaparak, derneğin yeni yerinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.
Açılış kurdelası kesilmeden önce Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş dua etti. Daha sonra protokol kurdelayı keserek açılışı gerçekleştirdiler. Dernekte törene katılan misafirlere yöresel Giresun yemekleri ikram edildi.

giresunlulardernegibeykoz

Beykozlu Giresunlular Derneğiminin açılışı törenine ; CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Gülizar Emecan ve Füsun Sökmez, İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz,MHP İlçe Başkanı Ali Emanet, Has Parti İlçe Başkanı Tahsin Torun, Giresunspor Eski Başkanı Ömer Ülkü, Giresun Federasyon (GİRFED) Başkanı Hasan Turan , Tirdef Başkanı Haldun Domaç, Giresunspor Asbaşkanı ve Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Metin Torun, Beykoz Giresunlular İstişare Konseyi Başkanı Yahya İpek, Siyasi Partilerin İlçe Yönetimleri, Meclis Üyeleri, Dernek Başkanları ve yöneticileri, Spor Kulüpleri Başkanları ve yöneticileri, Muhtarlar ve vatandaşlar yoğun bir şekilde katılım gösterdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.