Uncategorized

Beylikdüzü Sahil Mahallesi Muhtari Kendir

Gazetemiz Imtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazi Isleri Müdürü Ethem Bakar ile özel bir söylesi yapan aslen Kesap Hisarüstü köyün den Beylikdüzü Sahil Mahallesi Muhtari Yusuf Yakup Kendir bölgesinde yasayan 4.560 Giresun lu hemserimiz oldugunu açikdi.

Kendir bu hemserimizin yaklasik 2.000 ni ile birebir görüsüyorum kalan kisminada mutlaka ulasacagim ben bölgemizde oturan ve ülke birligi ve bu birligin her kademesinde yer almak isteyen herkes ile ayni saflarda olmak amacindayim seklinde konustu.

Sahil Mahallesi Muhtarliginin yani sira ayni adli mahalle dernegi nin de baskanlik görevini yürüten Y.Yakup Kendir BEY-GiDER (Beylikdüzü Giresunlular Egitim ve Kültür Dernegi) nin de baskanligini yapiyor.

Yusuf Yakup Kendir açiklamalarini söyle sürdürdü sizin de takip ettiginiz gibi iki dernek baskanligi ve mahalle muhtarligini birlikte yürütüyorum bundan manevi haz aliyorum kendi isim muhtarligini yaptigim Sahil mahallesin deki markete en son ne zaman ugradigimi hatirlamiyorum ancak bunu zevkle yapiyorum. Giresun dernegine özellikle Egitim maddesini koydurdurdum çünki bölgemde okumak isteyen ögrencilere burs verme imkani oldu tüm bunlarinin yaninda derneklerimize gelir amaçli Nisan ayinda bir sölen düsünüyorum her iki dernegi ve muhtarlik ile birlikte basarili olacagini düsündügüm bu sölene bütün hemserilerimi bekliyorum diyerek sözlerini tamamladi.

 


 

Yusuf Yakup Kendir

Istanbul Beylikdüzü Sahil Mahallesi Muhtari

Beylikdüzü Giresunlular Egitim ve Kültür Dernegi Baskani

Sahil Mahallesi Güzellestirme Dernegi Baskani

 

 

Not: Kaynak Kullanilmadan Haber metni ve resmi kullananlar hakkin da yasal islem yapilacaktir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.