SON DAKİKA!

BORA KILIÇ YENİDEN ADAY ADAYI

İş hayatına İstanbul’da devam eden Bora Kılıç 26. dönem milletvekili genel seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun’dan aday adayı oldu.

7 Haziran 25. dönem milletvekili genel seçimlerinde MHP Giresun Milletvekili adayı olarak gösterilen ve doğum yeri olan özellikle Şebinkarahisar ve Alucra, Çamoluk bölgesinde yaptığı çalışmalar ile takdir toplayan İş adamı Bora Kılıç yeniden aday adayı olarak 26. dönem için seçim yarışına katıldı.

İstanbul’da kazandığı tecrübeleri doğduğum topraklara hizmete dönüştüreceğim diyen Bora Kılıç partim görev verdiği takdirde 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi gece gündüz çalışıp iktidar yolunda partime katkıda bulunmaya devam edeceğim. dedi.

İş adamı Bora Kılıç ” Giresun’en uzak ilçeleri olan Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk’a hizmet genelinde Giresun’a hizmet borcum olduğunu düşünüyorum. Görev verilirse bu güne kadar olduğu gibi dünya görüşüne bakmasızın insan ayrıt etmeden aldığımız aile terbiyesi ile hizmet en büyük hedefimdir. Partim ve şahsım Türkiye’nin karşı karşıya bulunduğu durumun farkındayız. Giresun ve Türkiye’ye en büyük hizmetimiz birlik ve bütünlüğümüzü koruyarak milli manevi duygularla tam bağımsız Türkiye’yi ilelebet payidar kılmaktır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.