SON DAKİKA!

BOZBAĞ; BÜTÜN TAKIMIMA GÜVENİYORUM

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ Serenti Pamuk Otel de düzenlediği basın toplantısında teknik heyet ve futbolculara sahip çıktı.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “Hep beraber, camia olarak birlik ve beraberlik içerisinde olarak biz bu 26 puanı aldık” dedi ve şöyle devam etti:

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, son haftalarda kötü sonuçlar alan futbolcular ve teknik heyete sahip çıkarken; “Bizi bu çocuklar ve teknik kadro buralara taşıdı. Oyuncularımla, tekni,k kadromla, personelimle gurur duyuyorum.Hep beraber, camia olarak birlik ve beraberlik içerisinde olarak biz bu 26 puanı aldık. Mücadelemizi sonuna kadar sürdürüp Giresunspor’u hak ettiği yere taşıyacağız” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Serenti Pamuk Otel de yönetim kurulunda yer alan bazı isimlerle basının karşısına geçen Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “İlk yarıda çok ciddi bir başarı elde ettik ama görüyorum ki kupadaki mağlubiyetler ve Kardemir Karabükspor deplasmanında aldığımız şanssız yenilgiden sonra her zaman olduğu gibi bazı çevrelerden eleştiriler yapıldığını görüyoruz. Bunlara üzülüyoruz. Bizi bu çocuklar ve teknik kadro buralara taşıdı. Hep beraber, camia olarak birlik ve beraberlik içerisinde olarak biz bu 26 puanı aldık. İnşallah ikinci yarıda da bu camiayı daha iyi yerlere getirecek puanları alabilmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

“HEDEFE İLERLİYORUZ”

Teknik heyet ve futbolculardan son derece memnun olduklarını kaydeden Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ; “Bu dakikadan sonra ‘karşımızdaki rakip güçlüydü, şöyleydi’ demek olmaz. Ben böyle şeylere girmek istemiyorum. Sahaya çıktığımızda benim futbolcularım sonuna kadar mücadeleyi yapar. Sonuç bazen farklı olabiliyor. Bunlar futbolun içerisinde olağan şeyler. Ben oyuncularımdan, teknik kadromdan ve personelimden son derece memnunum. Aynı şevk ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.

“TAVİZ VEREMEYİZ”

Her transfer döneminde olduğu gibi ara transfer konusunda da bazı sorularla karşılaştıklarını dile getiren Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “Bu camia artık yavaş yavaş hedeflerine doğru ilerliyor. Hiç kimse bu yönetimden Giresunspor’un geleceğini tehlikeye atacak maddi harcamalar yapmasını beklemesin. Prensiplerimizden taviz veremeyiz. Her zaman birinci ilkemiz borçsuz hale Giresunspor’u getirmek. Bu konuda çok yol kat ettik” dedi.

Kaynak:Spor28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.