SON DAKİKA!

BU EĞLENCE GECESİ KAÇMAZ

Avrupa’da yaşayan Giresunlu hemşerilerimiz için düzenlenen 2014 yılının ilk dayanışma gecesi Stuttgart-Münih bölgesinde faaliyet gösteren Karadeniz Giresunlular Derneği dayanışma gecesi bu hafta sonu yapılıyor.

Gece hazırlıkları tamam artık geri sayım başladı. Gece için ise açıklama ve katılım çağrıları ise bir biri ardına devam ediyor. Bu çağrılardan birini Yurtdışında yaşayan ve yaptığı sanatçı organizasyonları ile dikkat çeken Salim Topçu’dan geldi.

Salim Topçu Yağlıdere Gazete adlı İnternet Gazetesine yapmış olduğu açıklamada; İnşallah Derneğimizin kurulduğu günden bugüne bir şölen halinde geçen gecelerimize bir yenisini 1 Mart’ta daha ekliyoruz burada gurbetçi olan tüm halkımızın hem memlekete özlemini hem iş stresini azaltmak bizim en önemli gayemiz bizler buralarda uzun yıllardan buyana çalışıyoruz ilk Almanya yıllarımızda bunları yapa bileceğimiz aklımızın ucundan dahi geçmezdi fakat bundan tam 4 yıl önce Sututgart kentinde kurduğumuz Giresunlular derneği kurulana dek başkanımız sayın Cevat Öksüz yönetimindeki bizler bu hayalleri artık gerçeğe çeviriyoruz bu sene ise inşallah gecemize Sanatçı Gizem Kara & Ali Gedik’i getiriyoruz inşallah ilerleyen yıllarda daha büyük ve daha güzel etkinlikler ve geceler yapacağız şimdiden tüm herkese iyi eğlenceler diliyor Almanya’daki Giresunluları ve Türkleri gecemize davet ediyorum. Gece’ye her yıl geniş katılım oluyor bu sene ise daha büyük bir katılım bekliyoruz ve tüm Giresunluları gecemize bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Yağlıdere Gazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.