SON DAKİKA!

BU GECEYE ANCAK ŞAPKA ÇIKARILIR

Giresun dernekçiliğinin Avrupa’da yüüz akı Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 2015 yılı dayanışma gecesi kadrosu ile adeta Avrupayı ayağa kaldırdı.

Kemençenin yaşayan efsanesi Katip Şadi’yi 10 yıl aradan sonra hemde muhteşem bir veda programı ile sahnelere döndürmeyi başaran Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu yine gecede sahne alacak olan sanatçılar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Basın Sözcüsü Recep Hortum ” Dernek yönetim kurulu olarak artık geleneksel hale getirdiğimiz gecemiz için bütün bir yıl boyunca çok çalıştık. Yönetim kurulumuz başta sayın başkanımız Cevat Öksüz olmak üzere ortak karar ile Kemençe’nin yaşayan efsanesi Katip Şadi’yi gecemize getirmeye karar verdik. Derneğimiz basın danışmanı gazeteci kardeşimiz Ethem Bakar’ın çabaları ile büyük hayalimiz olan Katip Şadi’yi canlı dinleme gecemize gelenlere inşallah nasip olacak. Katip Şadi’nin pasaport ve vize işlemleri tamamlandı. Artık sayılı günler kaldı. Gecemizde sahne alacak diğer sanatçı kardeşlerimizde alanlarında oldukça başarılı olmuş saygın ismler, Serkan Özer, Güler Öztürk, Baransel, Soner Sağlık, Grup Uygur Kardeşler ve Sten-up’da Çağlar kardeşimiz gecemize gelenleri eğlenceye doyuracaklar.” dedi.

Screen shot 2015-01-30 at 18.40.45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.