SON DAKİKA!

BU HANIMLAR ALKIŞLANIR

Merkezi Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart kentinde bulunan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Kadınlar kolu yine alkışı hak etti.

Artık geleneksel hale gelen ve son iki yılda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Görele şubesine katkı için bir araya gelen Karadeniz Giresunlular Bw Derneği kadın kolları muhteşem geçen bir organizasyon ile düzenledikleri matine ile hem eğlendiler hemde çok önemli bir hizmete imza attılar.

cevatoksuzyeniresim

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Derneğimizin en önemli faaliyetlerinden biri olan hanımlar matinesi çok anlamlı bir günde gerçekleşti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı günü hanım kollarımız hem eğlendiler hemde hayır yaptılar. Başta hanım kolları başkanımız olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu sene yine buradan elde ettiğimiz gelir ile Türkiye Omur İlik Felçlileri Derneği Görele Şubesine katkımız olacak.” dedi.

guldanebicakcihaberiyeni

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Kolları Başkanı Güldane Bıçakcı ” Bu sene salonu dolduran 400 den fazla katılımcımıza teşekkürü borç biliyorum. Artık geleneksel hale gelen matinemiz çok anlamlı bir günde gerçekleşti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile matine programı bir birine çok yakıştı. Bu matinede yanımızda olan Avrupa’nın divası Dilara’ya Dj Selma Aytekin Gül’e çok teşekkür ediyorum. Böyle bir ailede birlikte görev yapmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Ayrıca bu sene yine Görele Omur İlik Felçlileri Derneğine katkı olacak olması ayrı bir onur olacak. İnşallah.” dedi.

Salon tamamen doldu, taştı.

14922266_612038028976395_3801317716834591633_n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.