SON DAKİKA!

BU KIZLAR BİR HARİKA

Giresun’un Görele İlçesi Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener, Rize Ardeşen’de yapılan grup müsabakalarında birinci olan ve Erzincan’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası yarı finallerine katılmaya hak kazanan Mehmet Gürel Ortaokulu Yıldız Kızlar hentbol takımını okullarında ziyaret etti.

Yıldız kızlara Türkiye Şampiyonası yarı finallerinde başarılar dileyen Görele Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener, belediye olarak her zaman sporcularının yanlarında olduklarını, başarının hiçbir zaman uzakta olmadığını hatırlattı.

Giresun ve Rize’deki grup maçlarında gösterdikleri performansı Türkiye Şampiyonası yarı finallerinde de göstereceklerine inancının tam olduğunu belirten Görele Belediye Başkanı Av. Tolga Erener, “Elinizde şuanda Görele ve okulunuzu en iyi şekilde temsil edecek bir fırsat var. Bu fırsatı değerlendireceğinize ben yürekten inanıyorum. Sizleri başarınızdan dolayı tekrar kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yıldız Kızlar Hentbol Takımı ise Görele Belediye Başkanı Av. Tolga Erener’e başarı için söz vererek, kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.