SON DAKİKA!

Bu Torpiller Bazen Elde Patlar

Anavatan Partsini bitiren torpil hastaligi ne yazkki mevcut iktidarida sardi, her agzi açildiginda dönemlerinde kadrolasma olmadigini savunan Ak Parti genel merkez yöneticleri asagidaki listeyi okuduklarinda Espiye gibi Türkiyenin küçük ilçelerinden birinde bu kadar bariz bir yönetici çocugu torpiline ne diyecek acaba.

 

Ancak Giresun çifliginde bunlarin olmasi gayet normal gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar yazmisti Ak Partide 47 il baskani istifa edip milletvekili adayi oldu. 46 il baskani atandi bir tek Giresun il baskani atanmadi e öyle bir ilde yasiyorsan bunada normal demen gerek.

 

Iste o torpil listesi;

 

Bilgin Akkaya——–Espiye AKP ilce baskani A.Kemal Akkaya nin oglu
Seda Bodur————– Belediye meclisi üyesi Kadir Bodur un gelini
Onur Önal—————-Belediye meclis Üyesi Nazim Önal in   Yegeni           
Engin Bahadir————-Belediye Meclis Üyesi Ersin Bahadir in  yegeni          
A.Sükrü Güler———–AKP li il genel meclisi üyesinin Yegeni

 

AKP li belediye baskani Erol Karadere nin kontenjanin dan girenler
Nurgül Kücükaydin——— Kendi mahallesi Kara dere mahallesi AKP li muhtarin kizi
Diger 2 kiside Espiye de önde gelen AKP militanlarinin Çocuklaridir. Siyasette bir vasiflari olmadigi için isimlerini açiklamiyorum. Ama Espiyeli bunlarin kim oldugunu biliyor.
Espiye belediye baskaninin, meclis üyelerinin ve AKP iktidarinin Espiye de kapali kapilar ardinda bu türlü isleri hep yapiyorlar. Ama bu güne kadar böyle bir olayi hiç görmedim. AKP zihniyetinin bütün Türkiye de oldugu gibi Espiye de de nasil yasandigini Espiyeli artik görmüs oldu. Buradan kamuoyuna, Yandas olmayan yürekli basina muhalefette bulunan siyasi parti örgütlerine, sivil toplum örgütlerine, bütün Giresunlulara ve Cumhuriyet Savcisina bir çagri yapiyorum! Bu adamlar bu kirli islerini kanunlara uydurmus olabilirler ama kamu vicdani nerede?

 

Kaynak:Esref Bodur

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.