SON DAKİKA!

BULANCAK BELEDİYESİ İÇİN BÜYÜK YARIŞ BAŞLADI

Giresun’un Bulancak ilçesinde Belediye Başkan Aday Adayları ortaya çıkmaya başlayınca ilçe genelinde yapılan çalışmalar çıtayı bir hayli yukarılara taşıyacağa benziyor.

İstanbul Esenler Belediyesinde çeşitli birimlerde yaptığı Müdür, Müdür Yardımcılığı görevlerinden sonra aynı belediyede Uzman Belediyeci olarak halen görevine devam eden, Sosyal camianın öne çıkan isimlerinden GİMEV (Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Liseleri Mezun, Mensupları Vakfı) Genel Başkanı Ali Aydın Bulancak Belediye Başkanlığına Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (Ak Parti) aday adayı olduğunu açıkladı.

Giresun’un Bulancak ilçesinde mevcut başkanında Ak Partili olması nedeniyle Ali Aydın’ın aday adaylığını açılması Bulancak’ta oldukça ilgiyle karşılandı.

aliaydinkahvalti

Ali Aydın Aday adayılığı sürecinde ilk olarak GİMEV başkanlığından istifa ettiğini açıkladı ardından Bulancak ilçesinde faaliyet gösteren basın ve gazeteciler ile il genelinde basın mensuplarını kahvaltılı bir toplantı ile bir araya topladı.

Ali Aydın özellikle Bulancak ve Giresun yaylarında yayla ağalıklarını da kimseye kaptırmayarak ilgi odağı olmayı başardı.

Uzman Belediyeci Ali Aydın; Giresun’un en büyük ilçesi olan Bulancak’ta öncelikle Gül düşün gülistan olsun, diken düşünürsen dikenlik olursun. Bulancak’ta eğer nasip olursa görevim süresince gül düşünüp sadece Bulancak’ta ikamet eden değil, Bulancaklıların yaşadığı dünyadaki her yeri gülistana çevirmek için göreve talip oldum.” felsefesi ile yola çıktığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.