SON DAKİKA!

BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU AKSU HAVZASINDA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu, seçim kampanyasını gündüz il ve ilçe merkezlerinde gezi ve toplantılarla, akşam ise köy ziyaretleriyle sürdürüyor.

CHP adayı Bülent Yener Bektaşoğlu,son olarak Babası ünlü eğitimci Merhum Ömer Bektaşoğlu’nun görev yaptığı kendisinin çocukluğunun geçtiği Dereli-Eğrianbar Köyü’ne gitti. Köy meydanında miting gibi bir karşılamanın ardından halka hitabeden Bülent Yener Bektaşoğlu,”Sizlere bu ilgi ve sevginizden dolayı teşekkür ederim. Beni duygulandırdınız, Giresun’a hizmet etme aşkımı güçlendirdiniz. Burada benim çok anılarım ve babamın çok hizmeti var. İnşallah şimdiden sonra milletvekili olarak da buralara geleceğiz. Bütün ilçelerimize tek tek gideceğim. İlimizin ilçelerimizin sorunlarını ve hizmet öncelikleriniz birlikte belirleyeceğiz, çözümünü hızlandıracağız” dedi.

CHP üyelerinin kendisini önseçimle birinci sıraya getirdiğini hatırlatan Bülent Yener Bektaşoğlu, konuşmasında şunları söyledi: ”Ben farklı bir adayım. İlk defa bu yöreden önseçimle birinci sıraya getirilmiş bir adayınız var. CHP’nin 7.400 üyesi sandığa gitti, bana güvendi, sizleri temsil etme görev ve sorumluluğu verdi. Şimdi sıra sizde. Bütün Giresun’dan ama özellikle de Dereli’den CHP’ye oy patlaması bekliyorum. Burada sizleri yok sayanları, temsil etmeyenleri, sorunlarınıza duyarsız kalanları sandığa gömün. Oylarınızla hesap sorun. İnanıyorum ki; öncelikle Ata yurdum Aksu havzası bana sahip çıkacaktır.

CP Giresun Milletvekili Adayı Bülent Yener Bektaşoğlu,” bana oy versin vermesin bütün Giresunlu hemşerilerim asla pişman olmayacak. Her zaman, dilediğiniz zaman bana ulaşacaksınız, dertleriniz derdim olacak. Daha önce başka partililere oy vermiş olan bütün halkımızın oylarına talibim. CHP iktidarında yaşanacak bir Türkiye, yaşanacak bir Giresun olacak.”diye konuştu.

KÖYLÜDEN BEKTAŞOĞLU’NA ANLAMLI HEDİYE;
Konuşması sonunda meydanda bulunan köy halkından birisi CHP Giresun Milletvekili Adayı Bülent Yener Bektaşoğlu’na “köylerimizin, fındık üreticilerimizin sorunlarını Ankara’ya taşı “ diye şapkasını armağan etti.

Bülnet Yener Bektaşoğlu bir süre tanıdık ve akrabalarını ziyaret etti. Ardından da köy kahvesinde sohbet ettikten sonra Eğrianbar’dan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.