SON DAKİKA!

Bursa Gemlik Çotanakspor’dan Muhtesem Gece

Bursa Gemlik takimi olan ve Giresunlular Derneginin desteklemis oldugu Çotanakspor’un gecesine Devlet Bakani Faruk Çelik, Bursa Büyüksehir Belediye baskani Recep Altepe, Il Genel Meclis Baskani Nurettin Avci, 22.Dönem Milletvekili Zafer Hidiroglu, Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avsar, Bursa ASKF Baskani Cemal Vardar, Büyüksehir Belediye Meclis Üyeleri Refik Yilmaz, Abdurrahman Tig, Muzaffer Deniz, Gökay Bilir, Aydin Bayraktar, Il Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Güvendi ve Ercan Barutçuoglu,  Büyüksehir Belediyespor Baskan Yrd. Ilhan Satik, Ak Parti Ilçe baskani Necdet Yilmaz, CHP Ilçe Baskani Ayten Çipli, MHP Ilçe baskani Mehmet Kayaoglu, SP ilçe baskani Sedat Özmen, HAS Parti ilçe baskani Emir Kantur ile diger siyasi partilerin baskanlari ve yöneticileri, sivil toplum kuruluslari, oda ve dernek temsilcileri, spor kulüplerinin temsilcileri ile çok sayida davetli katildi.

Saygi durusu ve Istiklal Marsi ile baslayan gecede konusan Gemlik Çotanakspor Baskani Cemil Karatas, kulübe maddi ve manevi katkida bulunanlara tesekkür ederek basladigi konusmasina Çotanakspor’un neden ve nasil kuruldugunu anlatti.

 

Gemlikli Çotanaklardan Devlet Bakani Faruk Çelik’e Sevgi Seli

Salona giriste ve çikista vatandaslarin büyük  ilgisiyle karsilasan Devlet Bakani Faruk Çelik, Büyüksehir Belediyesinin spora vermis oldugu destekleri anlatarak Çotanakspor’a da gerekli destegin verilecegini söyledi. Bakan Çelik’in bu sözlerine karsilik Baskan Altepe ise Gemlik Çotanakspor Klüp Baskani cemil Karatas’in elini havaya kaldirarak birlik ve beraberlik içinde destek olacaklarinin sözünü verdi.
   

Plaketler ve Açik Arttirma

 

Gemlik Çotanakspor’a maddi ve manevi anlamda katkilari olan Büyüksehir Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Karadeniz’e plaketini 22.Dönem Milletvekili Zafer Hidiroglu, Çelikler Yapi’ya MHP Ilçe Baskani Mehmet Kayaoglu, Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe’ye plaketini Gemlik Çotanakspor Baskani Cemil Karatas, Il Genel Meclis Baskani Nurettin Avci’ya plaketini Bursa ASKF Baskani Cemal Vardar verdi.
Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, amatör spor kulüplerine her zaman destek olduklarini belirterek Çotanakspora da Büyüksehir olarak gerekli destegi vereceklerini söyledi.

U-17, U-18, U-19 ve A takim olmak üzere takimlara forma reklami veren Isadamlari Hasan Okumus, Kazim Güzel, Tevfik Yilmaz ve Halit Uslu’nun plaketini ise Devlet Bakani Faruk Çelik verdi. Bakan Çelik, formalara reklami vererek destekte bulunan isadamlarina tesekkür etti. 

 Plaketlerden sonra açik arttirmaya geçildi. Açik arttirmayi Sagrak Gölü agasi Hasan Okumus baslatirken, Giresunsporlu futbolcularin imzasini tasiyan formayi Bakan Çelik, 5 bin TL’ye alirken, Giresunsporlu futbolcularin imzalamis oldugu topu ise Baskan Altepe 5 bin TL’ye aldi. 

Eglence Vakti

 

Coskulu bir sekilde baslayan gecede yöresel sanatçilardan Yusuf Tepe, Kazim Çakir, Bayram Dalsiz ve Serif Pir’in yaninda THM Sanatçisi Bahar, Hicabi Senlikoglu ve Yilmaz Turan’in söyledigi birbirinden güzel türkülerle davetlileri eglendirdiler. Coskuyla baslayan gece cosku içinde son bulurken, geceye katilanlar geç saatlere kadar karsilama ve horonlar oynadi. Kisa bir zamanda yapilanan, gençlerin kötü aliskanliklardan uzak tutmak ve yeteneklerini kesfedip öne çikartmak için kurulan Gemlik Çotanakspor’un gecesi birlik ve beraberlik içinde son buldu.

 

Haber ve Resimler : Gencay Yilmaz

                                Erdal Avci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.