SON DAKİKA!

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ DOĞANKENT’TE BULUŞTU

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,Giresun’un Doğankent ilçesinde partisince düzenlenen miting ve BBP Partili belediye başkanı Nazmiye Kabadayı tarafından yapılan yeni belediye binasını açtı.

BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Doğankent konuşmasında vatandaşlara şöyle seslendi: “Ülkemizin ve siz vatandaşlarımızın çok problemleri var ama meydanlara baktığımız zaman sizlerin ve ülkenin problemleri konuşulmuyor. Sizin işsizlik, yoksulluk problemleriniz var. Gelir dağılımında adaletsizlik var. 12 milyon emeklinin 8 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor. Çiftçi kardeşlerimizin, esnaf kardeşlerimizin problemleri var. Ama bunların hiçbirisi gündeme getirilmiyor. Adaletsiz bir vergi sistemi var. 75 milyonun 50 milyonu açlık ve yoksulluk sınırının altında yaşıyor ve bu verginin yüzde 85′,ni ödüyor. Bu büyük bir adaletsizlik ve haksızlıktır.”dedi.

Daha sonra BBP Partisi Genel Başkanı ve beraberindeki heyet BBP Giresun İl Başkanı Selahattin Toslu, Doğankent Belediye Başkanı ve BBP Doğankent Belediye Başkan Adayı Nazmiye Kabadayı ilçe halkı ile birlikte Doğankent Yeni Belediye Hizmet binasının açılışını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.