SON DAKİKA!

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GİRESUN’DA SÜPRİZ YAPACAK

Büyük Birlik Partisi Giresun İl Başkanı Selahattin Toslu, Giresun Belediye Başkanı Adayını büyük bir şölenle açıklayacaklarını söyledi.

İl Başkanı SelahattinToslu, düzenlediği basın toplantısında, 2014 Mahalli Seçimleri’nde BBP olarak sürprizler ile seçime katılacaklarını belirtti.

Belediye başkan adayını yeni yıldan önce açıklayacaklarını aktaran Selahattin Toslu,”Yılbaşından önce Allah’ın izni ile açıkladığımız belediye meclis üyeleri haricinde Tüm meclis üyeleri adayları ve başta Giresun olmak üzere bazı bölgelerin belediye başkan adaylarını büyük bir şölen ile Giresun halkına açıklayacağız. Adaylarımızı açıklamanın yanı sırada partimize sürpriz katılımlar olacaktır. Şölenimizin Tarihini gününü ve yerini yine siz değerli basın mensupları aracılığı ile kamuoyuna duyuracağız” dedi.

“Giresun’da merkez ağırlıklı bir yerel gazetenin açıklamış olduğu bilgilere göre AK Parti kendisinden olmayan Belediyelere siyasi komplo hazırlığı içerisinde olduğu iddia edilmekte” diyen Selahattin Toslu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İktidar yetkisini kullanarak AK Parti’nin bezdirme, yıldırma politikası uygulayacağı, kendilerinde olmayan tüm belediyeleri AK Parti Kadrolarına kazandırmak için her türlü kirli oyunları kendilerine alet edeceği söylenmekte. Devletin, İktidarın güçlerini kullanarak siyasi komplo üreterek, kişilerin ve kurumların üzerine gidilerek, kendi düşüncesinde olmayanlara çamur atarak siyaset yapmak ne siyasi partilere nede siyasetçilere fayda sağlayabilir. AK Parti’nin veya başka siyasi partilerin böyle bir düşüncesi var ise, bu düşünceden derhal vazgeçmeleri gerekmektedir. Aksi halde bu tür düşünceler ne Giresun’a nede Giresunluya bir şey kazandırmayacaktır. Bizden olmayan yaşamasın mantığı ne demokrasinin bir kuralıdır nede insan haklarının. Eğer Giresun’da Ak Parti’nin böyle bir düşüncesi var ise derhal vaz geçmelidir. Yoksa bu olay yerel siyaset için herkes için büyük sıkıntılar doğuracaktır. Bunun bedelini de hiç kimse ödeyemez” Şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.