SON DAKİKA!
cahitakdogan

CAHİT AKDOĞAN’I ALLAH KORUDU

Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cahit Akdoğan Pazar günü Keşap’ta köyünde 7 metrelik taflan ağacından düşerek kaburgasını kırdı.

giresuncahitakdogan

Vali Dursun Ali Şahin dün ağaçtan düşerek yaralanan Müdürü Cahit Akdoğan’ı hastanede ziyaret ederek moral verdi.

Dün Keşap Kaşaltı köyünde kendi arazisi üzerindeki taflan ağacında 7m’lik yükseklikten düşen Müdür Akdoğan, yakınları refakatinde 112 Acil Servis ile Prf. Dr A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bu sabah Akdoğan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Vali Şahin, acil şifalar dileyerek, bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

Vali Şahin’e Müdür Akdoğan’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Başhekim Oparatör Dr. Ahmet Bal, kazanın ardından hastanelerine ulaştırılan Akdoğan’ın hemen röntgenlerinin çekilerek, bizzat başhekim ve beyin cerrahisi uzmanı olarak kendisinin ve Göğüs Cerrahı Ali Çelik ile Ortopedi Uzmanı Ali Doğru tarafından tetkiklerinin yapıldığını belirtti. Kontroller sonucunda Akdoğan’ın sol kaburga kemiğinde kırık ve Akciğer kontüzyonu tespit edildiğini belirten Bal, derhal müdahale edilerek tedaviye başlandığını söyledi. Başhekim Bal, Akdoğan’ın hayati tehlikesinin bulunmadığını belirterek her ihtimale karşı yarın sabaha kadar müşahede altında tutulacağını sözlerine ekledi.

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Akdoğan’da hastanede tedavi ve bakımının çok iyi olduğunu belirterek herhangi bir sıkıntısının olmadığını söyledi. Vali Şahin’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek şükranlarını sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.