SON DAKİKA!

ÇAMOLUK’A MHP DAMGASI VURDULAR

Giresun’un Çamoluk ilçesi 31 Mart Mahalli idareler seçiminde Giresun’un en dikkat çekici sonuçlarına sahne oldu.

Giresun’un doğuda serhat ilçesi Çamoluk son mahalli idareler seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Belediye Başkan Adayı Fatih Düz ve İl Genel Meclisinde Dursun Duyan ile girdiği seçimi açık ara farklar ile kazarak resmen seçimlere damga vurdu.

2014 yılında ilçe belediye başkanlığına seçilen Savaş Akarçeşme Kanun Hükmünde Kararname ile görevden alınmasından sonra ilçe belediye meclisi kararı ile belediye başkanı olan Musa Varıcı Ak Parti adayı olarak girdiği seçimi rakibi MHP adayı Fatih Düz’e karşı kayıp etti.

Rakibi karşısında iki katı oy alan MHP Adayı Fatih Düz ilçenin yeni belediye başkanı oldu. Yine il genel meclisinde de büyük bir başarıya imza atan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1. sıra adayı 27. Dönem Bitlis Milletvekili adayı Dursun Duyan’ı Giresun İl Genel Meclisine üye olarak gönderdi. Adeta Ak Partinin kalesi durumundaki Çamoluk’un son seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem ilçe belediyesi hemde İl Genel meclisinde temsil edilecek olması ilçede büyük bir coşku ile karşılandı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.