Uncategorized

Çanakkale Giresunlular Dernegi Gecesi

Düzenledigi dayanisma geceleri, piknik ve egitim panelleri ile örnek çalismalara imza atan Çanakkale Giresunlular Dernegi 2010 yilina düzenleyecegi dayanisma gecesi ile veda edecek.

 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in Çanakkale ye  2 günlük çalisma ziyareti sirasinda birlikte olma firsati buldugu dernek baskani Yrd. Doç. Dr. Selçuk Ipek “ her yil geleneksel hale getirdigimiz dayanisma gecemizi bu yilda 27 Kasim 2010 Cumartesi gecesi düzenleyecegiz, her zaman yanimizda olan isadamlarimiz ve degerli dernek üyelerimiz sayesinde bu önemli gecemizi gerçeklestirecegiz, bu sene etkinligimize süpriz isimleri davet ettik, bunlardan bir tanesini söyim sadece Rodos Valisi Yanni Maheridis aslen Giresun dan göç etmis bir ailenin çocugu isimini veremeyecem daha birçok isim insallah gecemizde olacak, Çanakkale ve yakin illerden gecemize bütün hemserilerimizi bekliyoruz. ” dedi.

 


 

Gazetemiz imtiyaz sahbi Ethem Bakar a davet Çanakkale Giresunlular Dernegi Baskani Yrd. Doç. Dr. Selçuk Ipek ” Ethem Bakar basta olmak üzere Istanbul dan da bir çok hemserimizi gecemize bekliyoruz, geçen sene aramizda olan Gurbetçi Giresun Gazetesi aileside mutlaka bizimle olsun.” diyerek sözlerini tamamladi.

 

Haber ve Fotograf  :Yusuf Yalçin

                                Gurbetçi Giresun Gazetesi

                                Çanakkale Temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.