SON DAKİKA!

Çetin Çakiroglu;Camili Erimez Grup Yolu Açiklamasi

Çakiroglu, bazi partililerle birlikte Camili köyü nden baslayan ve Erimez ile Kulakkaya yaylasina kadar devam eden yolda baslatilan sicak asfalt, genisletme, duvar ve menfez çalismalarini yerinde inceledi.


Bir süre önce baslatilan ve suanda 10 kilometrelik bölümünün asfaltlandigi yolda çalismalarin sürdügünü ifade eden Çakiroglu, “Yaklasik 2 ay önce Valimiz Dursun Ali Sahin ve AK Parti Giresun Milletvekillerinin katilimiyla buradaki çalismalari baslatmistik. Camili, Erimez, Kulakkaya hattinin yapilacaginin sözünü vermistik. Yolun 10 kilometrelik kisminda asfaltlama çalismalari tamamlandi. 4 kilometrelik daha çalisma yapacagiz. Bu çalismamiz kisa sürede hayata geçecektir” dedi.


Çakiroglu, yolda asfaltlamanin yani sira genisletme, duvar ve menfez çalismalarinin da kisa sürede tamamlanacagini belirterek, sunlari kaydetti:


“Camili Erimez grup yolunun standardi kisa sürede istenilen seviyeye gelecektir. Bir aksilik olmadigi taktirde 2012 yilinin yaz dönemine Camili, Erimez, Kulakkaya yol hattini birbirine baglamayi düsünüyoruz. Burada yapilan çalismalar, AK Parti iktidarimizin ve hükümetimizin, vatandaslarimiza, bölgedeki 15 köye sözüdür. Bu yol 100 150 yillik tarihi ipek yoludur. Geçmiste Giresun u iç bölgelere baglayan tek yol burasidir. Bu bölge ayrica turizm bölgesidir. Turizme katki amaciyla Kulakkaya, Erimez, Bektas yaylalarimizi en kisa yoldan buraya baglamis bulunuyoruz. Vatandaslarimiza hayirli olsun. AK Parti olarak bu güne kadar oldugu gibi bundan sonra da hizmetlerimize devam edecegiz. ”


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.