SON DAKİKA!

CEVAT ÖKSÜZ; ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI

Stuttgart-Münih bölgesinde hizmetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz “İlkbahar ve Yaz döneminde yeterince dinlendik artık çalışma zamanı” dedi.

Almanya’da yaşayan binlerce hemşerimizin kurduğu Giresun derneklerinden en etkili olanlardan biri hiç kuşkusuz Stuttgar-Münih bölgesinde himetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Derneği, bir süre önce kongreye giden ve yeni yönetim kurulunu belirleyen Karadeniz Giresunlular Derneği’nin çalışkan başkanı Cevat Öksüz yazın son günlerinin ardın dan yönetim kurulunu toplayarak yeni çalışma dönemine start verdi.

karadenizgiresundernegiyonetim

Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu 2013’ün kalan ve 2014 yılının programına şekil verdi.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz “ Yönetim kurulumuzu topladık ilkbahar ve yaz döneminde özellikle Ramazan ayında maneviyatı en üst seviyede yaşadık, dernek yönetimi olarak ilk defa organize bir şekilde iftar programı düzenledik, bu geleneği allah kısmet ederse artık her yıl düzenleyeceğiz. 2014 yılında yapacağımız dayanışma gecemizi Şubat ayının son haftası yapmaya karar verdik bu gecemizde inşallah hemşerilerimizle en güzel şekilde eğlenip vakit geçireceğiz, dernek yönetim kurulu olarak Kurban Bayramın’da bir dizi etkinlik yapacağız. Bunlar hemşerilerimize örnek teşkil edecek çalışmalar olacak. Başta folklor olmak üzere bir çok alanda gecemize kadar çok güzel kurs çalışmaları yapacağız. Yeni programımızda derneğimize birde yayın organı kazandırmak için çalışmalara başladık. Yeni çalışma döneminin startını yönetim kurulu olarak vermiş bulunuyoruz. Bütün üyelerimiz ile bu yeni çalışma döneminde el ele gönül gönüle dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.