SON DAKİKA!

CEVAT ÖKSÜZ KIZINI EVLENDİRDİ

Almanya’da faaliyetlerine devam eden örnek derneğimiz Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz büyük kızı Seda Öksüz’ü hafta sonu yapılan dillere destan bir düğün ile dünya evine gönderdi.

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart yakınlarında yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren örnek dernek Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz 3 kızından en büyüğü olan Almanya’da başarılı iş hanımı Seda Öksüz’ü Şenol Demirel ile evlendirdi.

Almanya’da 1001 Gece Düğün salonunda yapılan düğün törenine yaklaşık 1200 kişi katıldı. Almanya’da dillere destan düğün programına Türkiye ve Almanya’dan sanatçılar davetlileri horan karşılama ve türkülere doyurdu.

Stuttgart yakınlarında Löcgau’da devraldığı fırın ile iş hayatına katılan Seda Öksüz Demirel başarılı iş hayatını evlenerek taçlandırdı.

Hafta sonu yapılan düğünde Türkiye’den Ali Tetik, Hakan Köntek, Tuğba-Halil İbrahim Damcı ve Almanya’da Giresun’un başarılı sanatçısı Serkan Özer sahne alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz uzak ve yakından gelerek düğün törenini şereflendiren misafirlerine bir teşekkür mesajı yayınladı. Cevat Öksüz yayınladığı mesajda; “Giresun camiamız bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadı, evladımız Seda’nın düğün törenine katılan Almanya’nın çeşitli şehirlerinde mevkidaşım dernek başkanlarımız Mustafa Karakaş, Başkan Yardımcısı Hakan Coşkun’a, Erdal Pirdal, İngoştat Spor Kulübü Başkanı Salim Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düğünüme Giresun’dan gelerek şereflendiren akraba ve dostlarımız, sanatçı arkadaşlarımız Tuğba-Halil İbrahim Damcı, Ali Tetik, Süpriz yapan Hakan Köntek ve artık ailemizden olan Serkan Özer’e düğün salonumuzda bizlere eşsiz bir hizmet veren !001 gece yöneticilerine ve kına gecemizi yaptığımız Aktaş Düğün Salonu sahibi değerli dostumuz Süleyman Aktaş’a düğünümüze katılmak isteyip katılamayan ve hediyelerini ulaştıran dost ve akrabalarımıza, Dünürümüz Demirel ailesine, derneğimiz yönetim kuruluna, Alman dostlarımıza, önemli programları olduğu için mazeret bildiren konsolosluk yetkililerine, ailemizin temel direği annemiz Ayşe Öksüz’e bir süre önce ailemize katılan ortanca kızım Sema Özdemir’in eşi damadım Rahman Özdemir’e fedakar kızım Yasemin ve erkek evladım Kerem’e sabırları ve fedakarlıklarına teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.