SON DAKİKA!

CEVAT ÖKSÜZ’DEN ŞENLİKOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart yakınlarında başarılı çalışmaları ile Giresun ismini duyuran Karadeniz Giresunlular BW Derneği Yönetim Kurulu Bakanı Cevat Öksüz yeni seçilen Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlilkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Amca oğlu Ahmet Öksüz’ün ani ölümü ile Giresun’a gelen Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz cenaze törenine katıldıktan sonra Almanya dönüşü öncesi 31 Mart seçimlerinde Giresun Belediye Başkanı seçilen Avukat Aytekin Şenlikoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yoğun programı arasında Cevat Öksüz’ü kabul eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ” Giresun isminin Avrupa’nın Giresun yoğun nüfuslu ülkelerinden Almanya’da faaliyetlerini ilgi ile izlediğimiz Karadeniz Giresunlular Bw Derneğinin değerli başkanı hemşehrim Cevat Öksüz’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Vasıtası ile dernek üyesi ve Almanya’da yaşayan hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum. İnşallah Almanya’daki faaliyetlerine programım elverdiği sürece katkıda bulunmaya çalışacağım.” dedi.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ise ” Giresun Belediye Başkanı seçilen Avukat Aytekin Şenlikoğlu başkanımızı tebrik ediyorum. Hayırlı hizmetler yapmasını temenni ediyorum. İnşallah 2020 yılında düzenlemeyi düşündüğümüz Giresun Karadenizliler 11. gecemize katılımlarını bekliyoruz. Kendisine derneğimizin yayınladığı faaliyetlerini içeren dergilerimiz ve bu yıl ilk defa yaptırdığımız Giresun takvimini sundum. Yoğun programına rağmen bizleri kabul etme nezaketi nedeniyle kendilerine üyelerim ve Almanya’da ikamet eden hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.