SON DAKİKA!

CHP Giresun Merkez Seçim Bürosunu Açti

CHP Giresun Seçim Irtibat Bürosu nun kalabalik ve coskulu açilisi mitinge dönüstü. 
Debboy mevkisindeki açilis törenine CHP Giresun Milletvekili Esref Karaibrahim, Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, Il Baskani Mustafa Kisa, Merkez Ilçe Baskani Adnan Aydin, ilçe baskanlari, eski milletvekilleri, milletvekili adaylari Selahattin Karaahmetoglu, Aykut Gezmis, Bülent Yener Bektasoglu, kadin ve gençlik kollarinin temsilcilerinin yani sira 500’ü askin partili ve halk katildi.


 

KISA: IKITDARIMIZDA HALKIMIZ RAHAT BIR NEFES ALACAK

Açilista bir konusma yapan Il Baskani Mustafa Kisa, CHP Genel Baskani Kemal Kiliçdaroglu nun seçim bildirgesini açikladigini belirterek, bildirgede ülkenin ekonomik ve demokratik sorunlarinin çözümüne iliskin projelerin yer aldigina isaret etti. Kisa, “Türkiye’de Giresun’da da birinci parti çikacagiz. Iktidarimizda halkimiz rahat bir nefes alacak” dedi.

 

KARAAHMETOGLU: PROGRAMIMIZ BIZI IKTADARA TASIYACAK

CHP milletvekili adayi Eczaci Selahattin Karaahmetoglu, toplumun tüm sosyal gruplarinin ekonomik, demokratik taleplerini dile getiren, sorunlarini bilen ve çözüm yollarini öneren bir seçim bildirgesi hazirladiklarini ifade ederek, Bu programimiz bizi iktidara tasiyacaktir. Giresun da basarili ve birinci parti olacagiz. Giresun un yoksul köylüleri için mücadele edecegiz. Bu ülkede insanlarin onuruyla yasayacagi bir düzenin kurucusu olacagiz ifadelerini kullandi.

 

GEZMIS: HEPBIRLIKTE ZAFERE YÜRÜYORUZ

CHP milletvekili adayi Insaat Mühendisi Aykut Gezmis, en coskulu ve seçime en hazir partinin CHP oldugunu savunarak, “Bugünkü cosku inaniyoruz ki 12 Haziran da sandikta kendisini gösterecek ve hep birlikte halkin iktidarini kuracagiz. Biz örgütlerimizle, belediye baskanlarimiz, ilçe baskanlarimiz, partililerimiz ve halkimizla birlik ve beraberlik içinde zafere yürüyoruz. Ekonomik ve sosyal projelerimizle, basarili kadrolarimizla ülkemizin sorunlarini çözecegiz.” dedi.

 

BEKTASOGLU: TÜRKIYE’YE LIG ATLATACAGIZ

CHP milletvekili adayi Eczaci Bülent Bektasoglu da çok güzel bir motivasyonla seçime hazir olduklarini söyleyerek, Türkiye ye lig atlatacagiz. Ülkemizi bir üst lige çikaracagiz. Projelerimiz çok güzel. Çalismalarimiz da çok iyi gidiyor. Halkimizin ilgi ve alakasindan çok memnunuz. Kadin kollari, gençlik kollari ve tüm teskilatimiza tesekkür ediyoruz. Projelerimiz halk tarafindan güzel algilaniyor. Mahcup olmayacagimiza inaniyoruz seklinde konustu.

 

BASKAN AKSU: ‘4-0’ DIYENLER CEVABINI ALACAK

Adaylarin ardindan duygularini dile getiren Belediye Baskani Kerim Aksu da, CHP’nin Giresun’da birinci parti olacagini savunarak, “12 Haziran’da en basarili parti olarak biz çikacagiz ve ‘4-0 yapacagiz’ diyenlere gereken cevabi vermis olacagiz” dedi.

 

GIRESUN HALKI CHP’LILERE YOGUN ILGI GÖSTERDI
 

Konusmalarin ardindan milletvekili adaylari ve partililer Gazi Caddesi boyunca halki selamlayarak Atapark taki Atatürk Aniti önüne kadar yürüyüs gerçeklestirdiler. Giresun halkinin adaylara büyük ilgi ve destek gözlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.