SON DAKİKA!

CHP Giresun Milletvekili Adaylari Tanitildi

Partinin il binasinda yapilan tanitim toplantisina, birinci sira adayi Selahattin Karaahmetoglu, ikinci sira adayi Aykut Gezmis, üçüncü sira adayi Bülent Yener Bektasoglu, Belediye Baskani Kerim Aksu ile partililer katilirken, mazeret bildiren dördüncü sira adayi Nilay Pinar katilmadi.


CHP Il Baskani Mustafa Kisa, adaylarin belirlenmesinde ölçütün kendi is hayatlarinda basarili olmalari ve ülkenin içinde bulundugu sorunlari çözmek için fedakarlikta bulunacak isimler oldugunu söyledi.


Kisa, “Bu arkadaslarimiz halkin iktidarini kurmak için ve sorunlarimizi çözmek için buradalar, ben kendilerine tesekkür ediyorum. Giresun da bu kadro CHP yi birinci parti yapacaktir” dedi. 

Milletvekili adaylarin birer konusma yaptigi tanitim toplantisinda, birinci sira adayi ve Selahattin Karaahmetoglu, Türkiye Cumhuriyeti nin gelecegiyle ilgili çok önemli bir seçime gireceklerini ifade ederek, söyle konustu:

“Bu ülkenin gelecegi için mücadele etmeli ve kazanmaliyiz. Bu mücadele kisi mücadelesi degildir. Bu mücadele ülke mücadelesidir. CHP yi iktidar yapmak zorundayiz. Hem Türkiye genelinde hem de Giresun da birinci parti olacagiz. Mustafa Kemal Atatürk ün kurdugu Cumhuriyeti güçlü temeller üzerine yeniden insa edecegiz. CHP olarak amacimiz, bu ülkede dogan her vatandasin dogdugu günden öldügü güne kadar insan onuruyla yasayacagi bir düzen olusturmaktir. Bu ülkede özgürlük ve baris insanlarin özlemi olmaktan çikacak her konuda gerçek adalet saglanacaktir. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.