SON DAKİKA!

CHP GİRESUN TEŞKİLATI SEKA ARAZİSİ PEŞKEŞ DİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu ve Giresun İl Teşkilatı ortak basın toplantısı düzenleyerek Ak Parti Giresun Nilletvekilleri tarafından açıklanan SEKA arazisi TOKİ projesini değerlendirdi.

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu ” SEKA arazisi TOKİ projesi ile birilerine peşkeş çekilmeye çalışılıyor, bu konuyu Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündeme taşıyacağım. Devlet 5 liraya sattığını 60 kat fiyat farkı ile sadece 6 sene sonra geri almaya çalışıyor. Devlet malı bu kadar ucuz alınır satılır mı?, Giresun halkı resmen uyutuluyor.” dedi.

CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim ise Giresun halkı Ak Parti temsilcileri tarafından oyalanıyor, Sayın AKP İl Başkanı gelsinler beraber yaptığımız hizmetleri yerinde gezelim diye bir açıklama yapmıştı, şimdi sizlerin önünde kendisinden telefonla randevu talep ediyorum, hadi bizim göremediğimiz şu hizmetlerinizi bir gezelim dedi.

Gazetecilerin olduğu bir program ile Giresun iline yapılan hizmetleri yerinde görmek isteyen CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim’e AKP Giresun İl Başkanının vereceği cevap merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.