Uncategorized

Cimide Senligine Yagmur Engeli

Cimideliler senlik alanini doldurmus horon halkasi olusturulmustu, kapaktan bosalircasina yagan yagmura ragmen oynamaya devam eden cimideliler yagmur siddetini artirinca ve araliksiz yaginca meydani bosalmak zorunda kaldi. 

Senliklere katilmak üzere gelen Giresun Milletvekili Esref Karaibrahim basta olmak üzere bütün portokol senlik alanindaki okula siginmak zorunda kaldi. Senliklere katilmak üzere alanda bulunan  Il Genel Meclisi Üyeleri Eyüp Çifci, Il Genel Meclisi MHP Grubu Baskani Mehmet Yüksel, Aydinlar Belde Belediye Baskani Osman Sazak, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sitki ADA, Çanakkale Giresunlular Dernek Baskani ve 18 Mart Üniversitesi Ögretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Selçuk Ipek,  Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi ve Esenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nazmi Güler, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi ve Istanbul Danisman Köylüler Dernek Baskani Hasan Kaya, CHP Görele Ilçe Baskani Ecz.Sebahattin Karaahmet, Göreleekspres Gazetesi Sahibi M.Riza Aksu, Gazetemiz Görele Temsilcisi Bülent Aksu, Köy ve mahalle muhtarlari basta olmak üzere beldede görev yapan siyasi partilerin belde baskanlari katildilar.

 


 


 

Yagmur nedeni ile okula siginan protokole belde belediye baskani Osman Sazak yemek ikram etti. Altinci Cimide senligi bir hafta sonraya ertelendi.

 

 

Haber: Bülent Aksu

           Gurbetçi Giresun Gazetesi

           Görele Temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.