SON DAKİKA!

Çocuklar Gülsün Diye Alucra daydik

25 Ocak 2011 Sali günü yola çikan Alucra Egitim Dernegi Baskani Tülay Dolu, yönetim kurulu üyesi Ögretmen Mesut Kaymakçi, Sultan Firfir, Sabire Kayis Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge okulumuzda okuyan ögrencilerimize karne hediyesi olarak 200 ögrencimize kaban ve bot götürdü..


Alucra Milli Egitim Müdürü Durmus Can, Müdür Yard. Selim Bas, Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge Okulu Müdürü Bayram Kundak, Müdür Yard. Mehmet Akin, Durmus Canikli ve okul ögretmelerimiz bu güzel günde Alucra Egitim Dernegini yalniz birakmadi. Bu mutlulugu paylasmak için okulda bir araya geldi.


Karne hediyelerinin dagitimindan sonra yatili bölgede çocuklarla birlikte öglen yemegi yedikten sonra, Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Çetin Yilmaz ve okul ögretim görevlileri ile birlikte toplanti yapti.. Toplanti bitiminden sonra dinlenmek ve kalmak için Alucra Karabörk Köyü Muhtari Ibrahim Yamak’in evinde misafir olundu. 

Evet bu güzel organizasyonda gizli kahramanlar vardi. Bu gizli kahramanlara Alucra Egitim Dernegi adina Tesekkür ederiz.

A.Refik Bulutcu
Mehmet Ates
Müjde Dögenci
Muhlis Akmen
Muammer Dögenci
Musa Dolu
Burçin Dogru
Ordu Alucralilar Dernegi
Karabörk Köyü Muhtari Ibrahim Yamak


Haber: Tülay Dolu

            Alucra.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.