SON DAKİKA!

DANIŞMANLAR DERNEĞİ GİRESUN’A 1071 KİTAP GÖNDERDİ

Merkezi Ankara’da bulunan Danışmanlar Derneği’nden Giresun’a 1071 Kitap

Danışmanlar Derneği, Giresun Merkez Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kütüphanesi için “Danışmanlar Derneğinden Giresun’a 1071 Kitap” adlı kitap toplama kampanyasında topladığı 1071 kitabı okulun Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet Çalış ve Muhasebe Öğretmeni Mehmet Yüksel’ e Ankara’da teslim etti.

Danışmanlar Derneği İstişare Kurulu Başkanı Aynı zamanda Giresunlu hemşehrimiz Yücel Bakar, daha önce kendisinin de bir süre öğretmen olarak görev yaptığı okuldan kendisine ulaşan talep doğrultusunda kitap toplama kampanyası düzenlediklerini belirtti. Yücel Bakar ayrıca, “kitap toplama kampanyası için kullandıkları sloganı Anadolu’nun bize yurt olduğu tarihten esinlenerek belirledik. Biz bu topraklarda ilanihaye kalmak istiyorsak tarihimizi doğru okumalı, algı saldırıları başta olmak üzere her türlü saldırılara karşı bilgi zırhıyla gençliğimizi, geleceğimizi donatmalıyız. Çünkü bilgi zırhına hiçbir yalan zarar veremez. Bizde Danışmanlar Derneği olarak bu noktada üzerimize düşen görevi yerine getirerek Türkiye genelinde 1071 kitap topladık ” dedi.

Danışmanlar Derneği İstişare Kurulu Başkanı Yücel Bakar, Mehmet Çalış ve Mehmet Yüksel’in Giresun Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü İsmet Kabadayı adına verdiği plaketi kitap toplama kampanyasına katılan il ve hizmet merkezi temsilcilerinden oluşan tüm teşkilatı adına teslim aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.