SON DAKİKA!

DANIŞMANLAR DERNEĞİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Danışmanlar Derneği tarafından düzenlenen “2017 Ödülleri Töreninde” 8 kategoride ödüllerin dağıtıldığı programda Yılın Belediye Başkanı Mustafa Ak, Yılın Gazetecisi Şebnem Bursalı, Yılın Sanatçısı Mehmet Çevik, Yılın Gençlik Teşkilatı TÜGVA, Yılın Medya Organı Anadolu Ajansı seçildi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Bakar’a Danışma Kuruluna katkılarından dolayı Plaket takdim edildi.

Keçiören Belediyesi Estergon Türk Kültür Merkezinde Kur’an Tilaveti ile başlayan programda “Yılın Belediye Başkanı Ödülünü” AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez’in elinden alan Başkan Mustafa Ak, “Aldığımız her ödül daha iyiyi yapmamız ve daha çok çalışmamız için bizi teşvik ediyor. İnşallah daha çok çalışıp daha güzel işler başaracağız. Hizmet ve yatırımlarımızla Keçiören’i 2023’e hazırlarken, Keçiörenli en güzeline layık ilkemizi de devam ettireceğiz.” ifadelerini kullandı. Afrin ve 15 Temmuz şehitlerinin de unutulmadığı programda Başkan Mustafa Ak’ın 15 Temmuz gecesi meydanlarda olduğuna özellikle vurgu yapılırken, Keçiören’in Türkiye’nin en fazla şehit veren ilçesi olduğu da bir kez daha hatırlatıldı.

Danışmanlar Derneği İstişare kurulu başkanı İş ve Meslek Danışmanı Yücel Bakar derneğin kuruluşundan itibaren koydukları hedeflerin birini daha böyle nezih bir topluluk önünde gerçekleştirdik diye başladığı sözlerini şöyle sürdürdü.” Çok meşakkatli bir çalışma temposu ile hazırladığımız ödül programımız sırasında gerek yönetim kurulum, gerekde sponsorlarımız herkes elinden geleni yaptı. Kendisine ödül takdim etme şerefine ulaştığım Sanatçımız Mehmet Çevik bey  çok güzel bir konuşma yaptı. Çok konuşmaya gerek kalmadı ama ben bu meşakkatli dönemde ihmal ettiğim başta değerli eşime derneğimizin yönetim kurulunda yer alan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de Afrin’deki operasyona değinerek, “Biz bu operasyonu terörün kökünü temizlemek için yapıyoruz, askerimiz sivil insanların ölmemesi için azami hassasiyet gösteriyor, bazılarının kirli propagandasının aksine Mehmetçiğimiz oraya insanları yaşatmak için gitti. Birlik, beraberlik ve kardeşlik hukukumuza sahip çıkmalıyız.” diye konuştu. Etyemez ayrıca Türkiye’nin nitelikli insan gücü ve ahlaklı insan profiline ihtiyacı olduğunu söyledi.

8 kategoride ödüllerin dağıtıldığı programda Yılın Gazetecisi Şebnem Bursalı, Yılın Sanatçısı Mehmet Çevik, Yılın Gençlik Teşkilatı TÜGVA, Yılın Medya Organı Anadolu Ajansı seçildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.