Uncategorized

Deniz Yildizi Muhtesem Bir Eser Daha Kazandirdi

Sekiz yildir serentide yasayan aile için Duroglu Belediyesi, Homurlu Köyü Muhtari ve Deniz Yildizi Derneginin iki yil süren  çalismasiyla aile; 5 Temmuz 2011 Sali günü Homurlu Köyünde yapilan bir törenle serentiden alinarak kendileri için yapilan yeni evlerine tasindilar. 

 Aile için yapilan yeni evin açilis törenine Vali vekili Cengizhan Aksoy, valimizin esi Melahat Uzun, Emniyet Müdürünün esi Nazmiye Levent, Il Genel meclis Üyesi Eyüp Çifçi, Doç. Dr. Aysun Türkmen, isadamlarimizin esleri, köy halki ve yardimseverlerimiz katildilar. Program muhtar Kasim Mat’in konusmasiyla basladi, Duroglu Belediye Baskani Murat Kiliçaslan, Deniz Yildizi Dernegi Baskani Emine Acar ve Vali Vekilimi Cengizhan Aksoy birer konusma yaptilar. Konusmalardan sonra evin açilis kordelasi kesilerek yeni evin içi gezildi.


 

Baskan Acar, dernegimizin belediye baskanimiz ve köy muhtarimizin insaatla ilgili tüm çalismalari tamamlamis biz de evin yatak odasi, oturma odasi, beyaz esyalari, mutfak ihtiyaçlari, tüm ihtiyaçlari dahil olmak üzere giysi ve bir yillik gidalarini karsiladik. Gerçek ihtiyaç sahibi olan ailemiz serentide yasarken sicak bir yuvaya kavusturulmasinda Duroglu Belediye Baskanimiz Murat Kilçaslan, Köy Muhtarimiz Kasim Mat basta olmak üzere il içi ve il disindan katkida bulunan, emegi geçen tüm yardimseverlerimize çok tesekkür ediyorum dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.