Uncategorized

Deniz Yildizi Ramazan da Parliyor

Yaptigi hayir isleri ve yardimlar ile ismini duyuran Deniz Yildizi Dernegi Ramazan ayinin baslamasi ile ziyaretlerini artirdi.

 

Giresun Müftüsü Necati Akkus, AK Parti eski il baskani Ayhan Akten ve Il genel meclisi üyesi Cumhur Karahasan, Dernek baskani Emine Acar ile üye ailelere ziyaretler gerçeklestirerek erzak ve nakdi yardimda bulundular.

 

Deniz Yildizi Dernegi, Ramazan ayinin bereketi ile faaliyetlerini çok daha yogun bir sekilde sürdürmeye devam ediyor. Giresun ilimizin yüz aki, gurur kaynagi, herkese ve her kesime, bir Sivil Toplum Kurulusu’nun nasil çalismasi gerektigini ispat eden Deniz Yildizi Dernegi, çalismalarini büyük bir gayret ile sürdürüyor.

 

Muhtaç insanlarimizin yardimina kosan, kapisina gelen hiç kimseyi geri bos çevirmeyen, imkânlarinin üzerinde bir gayret ile çalisan Deniz Yildizi Dernegi, toplum nazarindaki prestijini biraz daha yükseklere çikariyor. Toplumun güvenini kazandikça, daha fazla takdir topluyor, yardim alabiliyor. Alabildigi yardimlari da aninda muhtaç insanlarin evlerine kadar ulastiriyor.

 

Simdi Ramazan, Simdi rahmet ve bereket ayi. Muhtaç insanlarimiza özellikle fitre ve zekâtlarin verilebilecegi en uygun zaman. Sizler de bu firsati kaçirmayiniz. Sizler de, muhtaç insanlarimizin dertlerine çare olabilmek için bu kervana katiliniz. Kimler katilmiyor ki;

 

Son faaliyetlerden birine, Giresun Müftümüz Sayin Necati Akkus, bir digerine Ak Parti eski Giresun Il Baskani Ayhan Akten, bir digerine Giresul Il Genel Meclisi Üyesi Cumhur Karahasan da katildilar. Deniz Yildizi Dernegi Baskani Emine Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile her aksam bir fakir insanimizin sofrasinda birlikte oruçlarini açtilar. Iste ziyaret edilen üç ailenin durumunu özetleyen cümleler;

 

1- Baba beyincik küçülmesi hastasi, yarici yerinde duruyorlar, 5 çocuklu Deniz Yildizi 3 yildir 3 çocuguna burs veriyor.

 

2- 4 çocuklu anne baba, 6 kisilik aile, yaklasik 2 yil yardimci olunarak yeni ev yapimi gerçeklestirildi.

 

3- 5 çocuk, anne – baba 7 kisilik aile, 4 çocuk ilkögretime gidiyor. Esi çalismiyor, Kaymakamligin ve komsularinin yardimlariyla geçiniyorlar.

 

Iste Ziyaretlerden görüntüler;

 


 


 


 


 

Kaynak :Halil Kütük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.