SON DAKİKA!

DİN GÖREVLİLERİ YEŞİL SAHADA

Karadeniz Bölgesi İl Müftülükleri Futbol Turnuvası heyecanı Samsun’da devam ediyor.

Giresun ve ilçeleri müftülüğünde görevli İmam Hatipler ve görevlilerin oluşturduğu Giresun Müftülüğü Futbol takımı Samsun’daki turnuvalarda başarı için ter döküyorlar.

Geçtiğimiz gün başlayan turnuvaların ilk karşılaşmasında Samsun İl Müftülüğü ile karşılaşan Giresun İl Müftülüğü bu müsabakadan 2-1 mağlup ayrıldı.

İlk yarıda yediği iki golün ardından ikinci yarıya baskılı bir giriş yapan ekibimiz, Mahmut’un ayağından bulduğu golle skoru 2-1’e getirirken, kalan dakikalarda beraberlik sayısını bulamayınca sahadan 2-1 mağlup ayrıldı.

Samsun 19 Mayıs Stadının yan tarafından bulunan Suni Çim Saha’da oynanan müsabakalarda Giresun Müftülüğü ikinci karşılaşmasında geçen senenin Türkiye Şampiyonu Trabzon müftülüğünü 4-1 gibi net bir skorla mağlup ederken turnuvada ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

Antalya’da yapılacak olan Türkiye Müftülükler arası İl Birinciliğine katılmak için Karadeniz illeri müftülükleri arasında mücadele eden Giresun Müftülüğünün durumu yarın ki maçın sonucuna göre netleşecek.

Alınan Sonuçlar

Samsun İl Müftülüğü 2 – 1 Giresun İl Müftülüğü
Samsun İl Müftülüğü 2 – 0 Sinop İl Müftülüğü
Giresun İl Müftülüğü 4 – 1 Trabzon İl Müftülüğü
Sinop İl Müftülüğü 0- 7 Trabzon İl Müftülüğü

Yarın 06/02/2012’de Oynanacak Karşılaşmalar

Giresun İl Müftülüğü – Sinop İl Müftülüğü
Trabzon İl Müftülüğü – Samsun İl Müftülüğü

Erdal Avcı / Giresun Havadis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.