SON DAKİKA!

DOĞANKETSPOR’DA SOW HEYECANI

Süper Lig Takımlarından Fenerbahçe’de oynayan dünyaca ünlü Senagalli Futbolcu Musa Sow’un yakın akrabası olduğunu iddia eden Pepe Sow Giresun Süper Amatör ekiplerinden Doğankentspor ile prensip anlaşmasına vardı.

dogankentsporsowgiresun

Doğankentspor Kulübü Başkanı Yusuf Özden, yaptığı açıklamada, ligde sıkıntılı günler geçiren takıma takviye yapmak amacıyla bir süredir transfer çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi. Yaptıkları görüşmeler sırasında da menajerler vasıtasıyla Senegalli futbolcu Pape Sow ile temasa geçtiklerini aktaran Özden, “Kendisi ile ilk görüşmelerimiz olumlu geçti.” dedi.

Senegalli futbolcunun kendilerine Fenerbahçe’nin Senegalli futbolcusu Moussa Sow’un yakın akrabası olduğunu kaydettiğini ifade eden Özden, “Pape Sow, bize Fenerbahçe’nin Senegalli futbolcusu Musa Sow’un yakın akrabası olduğunu söyledi. Ancak henüz bunu doğrulatamadık. Pape’nin de Moussa Sow kadar yetenekli olduğunu öğrendik. Kendisine teklifimizi yaptık. Teklifimize sıcak baktı. Görüşmelerimiz sürüyor. ‘Yasal prosedür nedir?, ne yapabiliriz?’ bunları araştırıyoruz. Lisans çıkarma ve bazı konulardaki sıkıntıları giderebilirsek, kendisini Doğankentspor’a kazandıracağız.” diye konuştu.

Başkan Özden, Sow’un Doğankentspor’u tercih ederse, kulübe güç katacağından emin olduklarını aktardı.

Pape Sow da yaptığı açıklamada, “Türkiye ve Giresun çok güzel. Başkan Özden Doğankentspor’da futbol oynamam için teklifte bulundu. Giresun’u çok sevdim inşallah şartlar elverirse Doğankentspor’da futbol oynarım.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.