SAĞLIK

DR.ALİ MENEKŞE BU GÜNLERİ GÖREMEDİ

Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi yeni yapılan modernizasyon çalışmaları ile kendini yeniledi.

Hastasının saldırısı sonucu hayatını kaybeden Başhekim Dr. Ali Menekşe’nin ismini alan Göğüs Hastalıkları Hastanesi sağlanan yatırımlarla gelişimini sürdürüyor.

Başhekimliğini Anestezi Uzmanı Dr. Uğur Uzun’un yaptığı hastaneye son yatırımlarla; Uyku Laboratuvarı, Bronkoskopi Ünitesi, Pulmoner Rehabilitasyon Ünitesi, Solunum Fonksiyon Test Laboratuvarı kurulurken, BPAP ve CPAP Cihazı ile 38 adet de yeni LED Ekran TV alındı.

Başhekim Anestezi Uzmanı Dr. Uğur Uzun’un yeni kurulan üniteler ve cihazlarla hastanenin artık daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunulabileceğini ifade etti.

Uyku sorunu ve horlama şikayeti bulunanların yeni kurulan Uyku Laboratuarında izlenip tedavi edilebilirken, yine yeni kurulan Bronkoskopi ünitesinde de solunum sistemi ile ilgili rahatsızlıklarda gerekli olursa, çok daha rahat ve anestezi hekimi kontrolünde bronkoskopi yapılarak tanı ve tedavi konulabileceği kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.