SON DAKİKA!

Dr. Devlet Bahçeli Tahliye Olan Giresunlu Yakup Kürşat Yılmaz’ı Ağırladı

Geçen hafta Kocaeli F Tipi Cezaevi’nden tahliye olan Yakup Kürşad Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye ziyarette bulundu.

Aslen Giresun’un Yağlıdere ilçesi doğumlu olan ve birden fazla suçla yargılanan aldığı cezalar ise Yargıtay ilgili daireleri tarafından bozulan, geçen hafta Kocaeli Kandıra F tipi ceza evinden tahliye olan Yakup Kürşat Yılmaz Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından Ankara/Balgat’ta bulunan parti genel merkezinde ağırlandı.

Ülkücü olduğunu her fırsatta yineleyen ve Doğu Karadeniz bölgesinde yerleşik Çepni boyundan gelen hemşehrileri tarafından çok sevilen Yakup Kürşat Yılmaz’ın bu ziyareti gün boyu sosyal medya hesaplarından binlerce kez paylaşılarak günün en önemli viral etkinliği oldu.

Yakup Kürşat Yılmaz’ın bu ziyareti MHP Resmi Hesaplarından “Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitlerinden Yakup Kürşad Yılmaz, tahliye olmaları münasebetiyle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi ziyaret etmişlerdir” denilerek duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.