SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM 7/24 HALKA HİZMET VAAT ETTİ

Giresun Yeni Mahalle’de vatandaşları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Sizlerin bütün sorunlarınızla, iyi ve kötü gününüzde 7 gün 24 saat birlikte ve hizmetinizde olacağız” dedi.

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum ve beraberindeki belediye meclis üyesi adaylar mahallede davul zurna eşliğinde karşılandı. 30 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimine dikkat çeken Dr.Orhan Erzurum, “MHP olarak ekibimizle Giresun Belediyesine talip olduk. Giresun’un ne kadar sıkıntılı ve sorunlu şehir olduğunu, problemlerin çözümü noktasında da bugüne kadar yeterli çalışmaların yapılmadığını hepimiz biliyoruz” dedi.

Yeni Mahalle’nin şehrin göbeği olmasına rağmen varoş görüntüsü olduğunu belirten Dr. Orhan Erzurum, “Bu görüntü Yeni Mahalleye yakışmıyor. Buradaki vatandaşlarımız bu belediyeciliğe layık değil. İnşallah sizlerin desteği ile Belediye Başkanı olduğumda ilk işimiz buralara hak ettiği hizmeti vermek olacaktır. 31 Mart’tan itibaren sürekli yanınızda olacağım. Sizlerin bütün sorunlarınızla, iyi ve kötü gününüzde 7 gün 24 saat birlikte ve hizmetinizde olacağız. Bu sıcak karşılamadan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.