SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM AKP’YE BİR YOL HAVASI ÇALACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun’un Görele İlçesinde seçim irtibat bürosunu açtı. Görelenin özelliği nedeniyle açılışta çalınan Kemençe’den etkilenen MHP Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum 7 Haziran günü AKP’de bir yol havası çalacağız. dedi.

goreleacilismhpsecim

AKP Görele Yol havasıyla uğurlayacaklarını belirten Giresun MHP Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, “7 Haziran’da AKP Görele Yol Havasını kemençe ile çalarak göndereceğiz MHP’yi iktidar yapacağız” dedi.

7 Haziran’da Görele Giresun’un medarı iftiharı olacağını ve MHP’yi birinci parti yapacağını dile getiren Dr. Orhan Erzurum, “Yaklaşık bir aydır arkadaşlarımla seçim çalışmalarını sürdürüyoruz. Giresun’un her yerini karış karış geziyoruz ve gördüğümüz tablo Giresunlu ve Türk Milleti artık kararını vermiş MHP’yi 7 Haziran’da iktidar yapacak. Bizim tek amacımız ve tek düşüncemiz bu yönde Allahın izniyle 7 Haziran akşamı sandıktan biz çıkacağız. Türkiye’nin Giresun’un ve Görele’nin MHP’ye ihtiyacı var. Bütün arkadaşlarım bunu düşünerek çalışıyor. Gitmedik kapı ve sıkılmadık el bırakmayacağız. Türk Milletinin umudu haline geldik” diye konuştu.

4 yıl vekillik yapıp da Giresun’a en ufak bir faydası olmadığını ve 4 yılını sadece milletle cebelleşmekle geçiren vekilleri artık Giresun’da görmek istemediklerini ifade eden Dr. Orhan Erzurum, “Giresun’da 4 Yıldır vekillik yapanlar sadece Giresun halkıyla cebelleştiler. 7 Nisan’dan sonra Giresun’da partilerin aday listeleri açıklandıktan sonra insanlar sıkıntılarını daha çok ifade eder hale geldiğini gördük. Giresun hizmet ve ekonomik anlamında 12 yıllık AKP iktidarında hiç nasiplenememiş ciddi sıkıntıları olan bir il haline gelmiştir. AKP iktidarı 12 yılda Giresun’u ve bütün ilçeleri sıkıntıya sokmuştur. İşsizlik hat safa’ya gelmiştir. Gördüğümüz tabloda AKP ciddi manada bir bunalma düştüğünü görüyoruz. Giresun artık Ordu’yla Trabzon illeri arasına sıkışmış küçük bir kasaba görüntüsü vermeye başladı. Ordu’ gizlice büyüyor Trabzon ise Büyükşehir aldı başını gidiyor. Giresun ekonomik, tarımsal ve sosyal anlamda sürekli geriye gidiyor. Giresun geçmiş yıllarını arar duruma getirilmiştir. İnşallah bu dönem AK Parti Hükümetinin son dönemi olacak gibi görünüyor. 7 Haziran’da güçlü bir şekilde sandıktan bizim çıkacağımızı düşünüyorum özelliklede AKP milletvekili profiline baktığımızda mevcut ilk 3 sıradaki adayların daha öncede Giresun’da milletvekili yapmış şahıslar olduğunu görüyoruz. Özellikle bazı isimlerin içinde hiçbir hizmeti olmadığı sadece milletvekili dönemi boyunca milletle cebelleşmekten başka bir iş yapmadığını hep birlikte görüyoruz. Yani AK Parti Genel merkezinin ya da bu işi yapan insanların hangi mantıkla milletvekili listesini hazırladıklarını anlayamıyoruz. Dolaysıyla halkımız kendisine sadece 4 yıllık zamanı el kaldırmak mecliste ya da milletle cebelleşmekle geçiren milletvekili profili istemiyor. İnşallah 7 Haziran akşamı sandıktan biz çıkarız” şeklinde konuştu.
Seçim bürosunun açılışına MHP Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, Milletvekili adayı Ali Karadeniz, MHP Giresun İl Başkanı İbrahim Dizdar, Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Çanakçı Eski Belediye Başkanı Sebahattin Şenel, Görele MHP İlçe Başkanı Salih Seferoğlu, Tirebolu MHP İlçe Başkanı Hamit Hanoğlu ve partililer katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.